Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Its is healthy to live and we will learn how to live healthy!

Versija neįgaliesiems LT | EN

Structure and Contacts

WHERE TO FIND US

Taikos pr. 76, LT – 93200 Klaipėda
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
E-mail: visuomenessveikata@sveikatosbiuras.lt


WORKING HOURS


I-IV 8:00–17:00
V 8:00–15:45
Lunch 12:00–12:45 pm

BUREAU EMPLOYEES

Director
Jūratė Grubliauskienė
Tel. (8 46) 23 33 61
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 682 44 669
Email: direktore@sveikatosbiuras.lt

Deputy Director
Dainora Bielskytė
Tel. (8 46) 23 38 97
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 615 12 405
Email: dainora@sveikatosbiuras.lt

Accountant
Rasa Razgienė
Tel. (8 46) 23 38 97
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 682 44 668
Email: finansai@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Public Health Monitoring)
Laura Lidžiūtė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 615 12 640
Email: laura@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion)
Diana Butkienė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 615 12 710
Email: diana@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion)
Gintarė Vasiliauskaitė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 341
Email: gintare@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion)
Iveta Venckutė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 340
Email: iveta@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Community Health Promotion)
Edita Isakova
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96                                                                                                                        Mob. 8 640 93 346
Email: edita@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Community Health Promotion)
Sandra Baranauskaitė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 347
Email: sandra.b@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Community Health Promotion)
Aiva Dabašinskienė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 343
Email: aiva@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Community Health Promotion)
Vaida Burinskaitė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob.  8 612 30 179
Email: vaida@sveikatosbiuras.lt

 Public Health Specialist (Health Promotion in the Pre-School Institutions 
Nijolė Mozūraitienė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96                                                                                                                      Mob.  8 615 12 609 
Email: nijole@sveikatosbiuras.lt

 Public Health Specialist (Health Promotion in the Pre-School Institutions)  
Miglė Prunskaitė
Tel. (8 46) 23 47 96
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 348
Email: migle@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Health Promotion Projects) 
Vytautas Valevičius
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96

Mob. 8 640 93 350
Email: vytautas@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion/ Community Health Promotion in Kretinga's Municipality) 
Viktorija Petrutytė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 615 16 155
Email: viktorija@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion/ Community Health Promotion in Kretinga's Municipality) 
Rasa Baliutavičiūtė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 612 30 176
Email: rasa@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion/ Community Health Promotion in Kretinga's Municipality) 
Irma Pupelienė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Email: irma@sveikatosbiuras.lt

Public Health Specialist (Children and Addolescence Health Promotion/ Community Health Promotion in Palanga's Municipality) 
Evelina Malvicaitė
Tel. (8 46) 23 40 67
Faks. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 640 93 342
Email: evelina@sveikatosbiuras.lt

Human Resources
Aušra Sadauskaitė
Tel. (8 46) 23 33 61
Faks. (8 46) 23 47 96
Email: visuomenessveikata@sveikatosbiuras.lt