Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programa

 

       Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos miesto pirminiais sveikatos priežiūros centrais vykdo „Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programą“.

      Dalyvauti gali asmenys, priskiriami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupei, tačiau šiomis ligomis nesergantys (40-55m. amžiaus vyrai ir 50-65 m. amžiaus moterys), turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių.

         Programos metu užsiėmimus veda ir konsultuoja gydytojas kardiologas, psichologas, fizinio aktyvumo specialistas ir dietistas. Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. Platesnė informacija tel.: 8 647 93347 arba el.paštu: sandra.b@sveikatosbiuras.lt .

 

Daugiau informacijos apie programą rasite čia:

Įsakymas "Dėl širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stirpinimo tvarkos aprašas" 

Lankstinukas "Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programa"

Bendradarbiaujame:                   plačiau..