Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa

 

       Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos miesto pirminiais sveikatos priežiūros centrais vykdo sveikatos stiprinimo programą „Širdies ritmu", kuri yra skirta asmenims sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis ir/ar cukriniu diabetu arba turintiems rizikos veiksnių lemiančių šių ligų atsiradimą.

      Šioje programoje gali dalyvauti asmenys, priskiriami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupėms, tačiau šiomis ligomis nesergantys (40-55 m. amžiaus vyrai ir 50-65 m. amžiaus moterys), turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių.

         Programos metu užsiėmimus veda ir konsultuoja dietistas, psichologas, fizinio aktyvumo specialistas ir gydytojas kardiologas . Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. Platesnė informacija tel.: 8 615 16155 arba el. paštu: vitalija@sveikatosbiuras.lt.

Pasveik be vaistų ir šalutinio poveikio!

 

 

STRAIPSNIAI


 

Galbūt jau metas dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje?

Sveikatos stiprinimo programą ,,Širdies ritmu“ padeda ne tik pagerinti sveikatą, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis, išbandyti naujas fizinio aktyvumo veiklas, dalyvauti įvairiose paskaitose bei renginiuose.

 
 
 

SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS VIEŠINIMO MEDŽIAGA 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..