Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdoje pradeda veikti Priklausomybių konsultaciniai punktai

Klaipėdoje nuo kovo mėnesio pradėjo veikti Priklausomybių konsultaciniai punktai, kur gali kreiptis visi mūsų miesto, rajono gyventojai, kurie ar kurių šeimos nariai kenčia dėl priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų (pirmiausia - alkoholio, narkotikų) ar elgesio (bihevioristinių) priklausomybių.

Bendruomeninis konsultacinis punktas nuo, pavyzdžiui, Priklausomybių ligų centro skiriasi tuo, kad į jį atvykti pasikalbėti nereikia jokio gydytojo siuntimo, laikomasi anonimiškumo ir konfidencialumo (tai yra, nebus fiksuojami jokie besikreipiančio asmens duomenys).

Konsultaciniuose punktuose dirba konsultantai, parengti pagal  Europos valstybių akredituotų agentūrų mokslinę metodiką. Jie padės atpažinti priklausomybės problemas ne tik patiems vartojantiems, bet ir jų artimiesiems, motyvuoti kreiptis dėl gydymo, palaikys sveikstančius.

Punktų steigimą pagal projektą „Priklausomybių konsultanto modelio, veikiančio užsienio šalyse, diegimas 9 Lietuvos savivaldybėse“ (tame tarpe Klaipėdoje) remia Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.                                                                                    

Prieš apsilankymą punkto darbuotojai prašo paskambinti: 8 685 35426 (Rimvydas).

Daugiau informacijos plsasociacija@gmail.com.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..