Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Struktūra ir kontaktai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro struktūra ir valdymas

Vadovas

MUS RASITE

Taikos pr. 76, LT – 93200 Klaipėda
Tel.
 (8 46) 31 19 71
El. paštas: visuomenessveikata@sveikatosbiuras.lt

DARBO LAIKAS


I-IV 8:00–17:00 val.
V 8:00–15:45 val.
Pietūs 12:00–12:45 val.

BIURO DARBUOTOJAI

Direktorė
Jūratė Grubliauskienė
Tel. (8 46) 23 33 61
Mob. 8 682 44 669
El. paštas: direktore@sveikatosbiuras.lt

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams
Aiva Dabašinskienė
Tel. (8 46) 31 19 56
Mob. 8 615 12 405
El. paštas: aiva@sveikatosbiuras.lt

Direktoriaus pavaduotoja veiklai 
Iveta Lobanova
Tel. (8 46) 31 15 51
Mob. 8 640 93 340


Apskaitos ir ūkio dalies specialistė
Rasa Razgienė
Tel. (8 46) 23 38 97
Mob. 8 682 44 668
El. paštas: finansai@sveikatosbiuras.lt

Personalo specialistė
Milda Stankutė
Tel. (8 46) 31 19 71
El. paštas: visuomenessveikata@sveikatosbiuras.lt

 

BENDRUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIUS

Skyriaus vedėja
Gintarė Baštunova
Tel. (8 46) 31 02 68
Mob.  8 640 93 342
El. paštas: gintare@sveikatosbiuras.lt

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės

Alina Bocman
Tel. (8 46) 31 07 92
Mob. 8 640 93 343
El. paštas: alina@sveikatosbiuras.lt

Arūnė Eismontė
Tel. (8 46) 31 07 51
Mob. 8 615 12 609
El. paštas: arune@sveikatosbiuras.lt

Psichologė
Aušra Agintaitė
Tel. (8 46)31 14 23
Mob. 8 640 93 348
El. paštas: ausra@sveikatosbiuras.lt

VISUOMENĖS SVEIKATOS STEBĖSENOS IR PROJEKTŲ SKYRIUS

Skyriaus vedėja
Laura Kubiliutė
Tel. (8 46) 31 14 99
Mob. 8 615 12 640
El. paštas: laura@sveikatosbiuras.lt

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė
Vitalija Mikutytė
Tel. (8 46) 31 10 12
Mob. 8 615 16 155
El. paštas: vitalija@sveikatosbiuras.lt

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIUS

Skyriaus vedėja
Rasa Rimkienė
Tel. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 612 30 176
El. paštas: rasa@sveikatosbiuras.lt

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Diana Butkienė
Tel. (8 46) 31 08 13
Mob. 8 615 12 710
El. paštas: diana@sveikatosbiuras.lt

Dietistės 

Jolanta Bručkienė 
Tel. (8 46) 31 04 04
El. paštas: jolanta@sveikatosbiuras.lt

Inga Gafarova 
Tel. (8 46) 31 16 45
Mob. 8 612 30 179
El. paštas: inga@sveikatosbiuras.lt

Dovilė Kerpiškytė
Tel. (8 46) 23 40 67
Mob.8 640 93 347  

El. paštas: dovile@sveikatosbiuras.lt

Deimantė Surblytė
Tel. (8 46) 31 07 31
Mob. 8 640 93 346
El. paštas: deimante@sveikatosbiuras.lt

Saulė Griniūtė
El. paštas: saule@sveikatosbiuras.lt

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius
Laura Kriščiūnaitė
Tel. (8 46) 31 13 54
Mob. 8 640 93 341
El. paštas: koordinatorius@sveikatosbiuras.lt

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai

Rimantė Balnytė
Lopšelis-darželis „Aitvarėlis“
El. paštas: aitvarelis@sveikatosbiuras.lt

Agnė Lubytė
Lopšelis-darželis „Alksniukas“
El. paštas: alksniukas@sveikatosbiuras.lt

Inga Lukauskienė
Lopšelis-darželis „Atžalynas“
El. paštas: atzalynas@sveikatosbiuras.lt

Agnė Girdauskaitė
Lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
El. paštas: azuoliukas@sveikatosbiuras.lt

Tatjana Nižnikovskaja
Lopšelis-darželis „Bangelė“
El. paštas: bangele@sveikatosbiuras.lt

Kamilė Marija Vizbaraitė
Lopšelis-darželis "Berželis" 
El. paštas: berzelis@sveikatosbiuras.lt

Eglė Leonaitė
Lopšelis-darželis „Bitutė“
Lopšelis-darželis „Boružėlė“

Džemilė Iskenderova
Lopšelis-darželis „Čiauškutė“
El. paštas: ciauskute@sveikatosbiuras.lt

Linara Sokolenko
Lopšelis-darželis „Dobiliukas“
El. paštas: dobiliukas@sveikatosbiuras.lt

Rolanda Urbonienė
Lopšelis-darželis „Du gaideliai“
El. paštas: dugaideliai@sveikatosbiuras.lt

Galina Klementjava
Lopšelis-darželis „Eglutė“
El. paštas: eglute@sveikatosbiuras.lt

Rima Jefimova
Lopšelis-darželis „Giliukas“
El. paštas: giliukas@sveikatosbiuras.lt

Daiva Aleksejevienė
Lopšelis-darželis „Gintarėlis“
El. paštas: gintarelis@sveikatosbiuras.lt

Evelina Araminaitė
Lopšelis-darželis „Inkarėlis“
El. paštas: inkarelis@sveikatosbiuras.lt

Žaneta Kazlova
Lopšelis-darželis „Klevelis“
El. paštas: klevelis@sveikatosbiuras.lt

Marina Prokofjeva
Lopšelis-darželis „Kregždutė“
El. paštas: kregzdute@sveikatosbiuras.lt
Lopšelis-darželis „Žilvitis“
El. paštas: zilvitis@sveikatosbiuras.lt

Reda Gedgaudaitė
Lopšelis-darželis „Liepaitė“
El. paštas: liepaite@sveikatosbiuras.lt

Viktorija Barusaitė
Lopšelis-darželis „Linelis“
El. paštas: linelis@sveikatosbiuras.lt

Rūta Jonikė
Lopšelis-darželis „Nykštukas“
El. paštas: nykstukas@sveikatosbiuras.lt

Gražina Meiduvienė
Lopšelis-darželis „Obelėlė“
El. paštas: obelele@sveikatosbiuras.lt

Viktorija Kokštytė
Lopšelis-darželis „Pagrandukas“
El. paštas: pagrandukas@sveikatosbiuras.lt

Indrė Budrevičiūtė
Lopšelis-darželis „Pakalnutė"
El. paštas: pakalnute@sveikatosbiuras.lt

Ieva Bartkutė
Lopšelis-darželis „Papartėlis“ 
El. paštas: papartelis@sveikatosbiuras.lt

Lolita Baseckaitė
Lopšelis-darželis „Pingvinukas“
El. paštas: pingvinukas@sveikatosbiuras.lt

Ingrida Marija Mažuknaitė
Lopšelis-darželis „Pumpurėlis“
El. paštas: pumpurelis@sveikatosbiuras.lt

Ramunė Adomaitė
Lopšelis-darželis „Puriena“
El. paštas: puriena@sveikatosbiuras.lt

Vytautė Surblytė
Lopšelis-darželis „Pušaitė“
El. paštas: pusaite@sveikatosbiuras.lt

Gabrielė Juodeikytė
Lopšelis-darželis „Putinėlis“
El. paštas: putinelis@sveikatosbiuras.lt

Ieva Mažeikaitė
Lopšelis-darželis „Radastėlė“
El. paštas: radastele@sveikatosbiuras.lt 
Lopšelis-darželis „Šermukšnėlė“
El. paštas: sermuksnele@sveikatosbiuras.lt 

Agnė Morkūnienė
Lopšelis-darželis „Rūta“
El. paštas: rutadarzelis@sveikatosbiuras.lt

Svetlana Aliakina
Lopšelis-darželis „Sakalėlis“
El. paštas: sakalelis@sveikatosbiuras.lt

Kamilė Urbytė
Lopšelis-darželis „Svirpliukas“
El. paštas: svirpliukas@sveikatosbiuras.lt

Lina Žaltauskaitė
Lopšelis-darželis „Šaltinėlis"
El. paštas: saltinelio@sveikatosbiuras.lt

Edita Klevaitytė
Lopšelis-darželis „Švyturėlis“
El. paštas: svyturelis@sveikatosbiuras.lt

Gabrielė Gervinskaitė
Lopšelis-darželis "Traukinukas"
El. paštas: traukinukas@sveikatosbiuras.

Vydmantė Petrokaitė
Lopšelis-darželis „Versmė“
El. paštas: versmesdarzelis@sveikatosbiuras.lt

Ieva Kazbaraitienė
Lopšelis-darželis „Vėrinėlis“
El. paštas: verinelis@sveikatosbiuras.lt

Irena Marozova
Lopšelis-darželis „Vyturėlis“
El. paštas: vyturelis@sveikatosbiuras.lt

Janina Trijonienė
Lopšelis-darželis „Volungėlė“
El. paštas: volungele@sveikatosbiuras.lt

Rima Veličkienė
Lopšelis-darželis „Želmenėlis“
El. paštas: zelmenelis@sveikatosbiuras.lt

Anastasija Konstantinova
Lopšelis-darželis „Žemuogėlė“

Edita Juodienė
Lopšelis-darželis „Žiburėlis“
El. paštas: ziburelis@sveikatosbiuras.lt
Regos ugdymo centras
El. paštas: ruc@sveikatosbiuras.lt

Irena Juknelienė
Lopšelis-darželis „Žiogelis“
El. paštas: ziogelis@sveikatosbiuras.lt

Gintarė Kneitaitė
Lopšelis-darželis „Žuvėdra“
El. paštas: zuvedra@sveikatosbiuras.lt

Jurgita Grasilda Žukauskienė
Mokykla-darželis „Marijos Montessori“
El. paštas: montessori@sveikatosbiuras.lt
 
Akvilė Jaugaitė
„Saulutės“ lopšelis-darželis 
El. paštas: saulute@sveikatosbiuras.lt
 
Tatjana Ivanova
„Varpelio“ mokykla-darželis 
El. paštas: varpelio@sveikatosbiuras.lt

Mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai

Eglė Astrauskaitė
H. Zudermano gimnazija
El. paštas: h.zudermano@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Vaivorykštės tako“gimnazija
El. paštas: vaivorykste@sveikatosbiuras.lt

Danguolė Beniušienė
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija
El. paštas: l.stulpinas@sveikatosbiuras.lt

Vaidutė Cirtautienė
Klaipėdos ''Aukuro" gimnazija
El. paštas: aukuras@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Vėtrungės" gimnazija
El. paštas: vetrunge@sveikatosbiuras.lt

Snieguolė Daukintienė
Klaipėdos verslo ir paslaugų mokykla
El. paštas: paslaugu@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos turizmo mokykla
El. paštas: turizmo@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras
El. paštas: reabilitacijoscentras@sveikatosbiuras.com

Daiva Gintalienė
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
El. paštas: verdenes@sveikatosbiuras.lt

Vesta Šumilova
Klaipėdos "Versmės" progimnazija
 
Dovilė Stasiškienė
Klaipėdos "Smeltės" progimnazija

Indrė Kuodienė
Klaipėdos Gedminų progimnazija
El. paštas: gedminu@sveikatosbiuras.lt

Neringa Jencienė
Simono Dacho progimnazija
E. paštas: s.dacho@sveikatosbiuras.lt

Bernutė Juškienė
Klaipėdos „Sendvario” progimnazija
El. paštas: sendvaris@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Aukuro” gimnazija
El. paštas: aukuras@sveikatosbiuras.lt

Aurelija Juknevičienė
Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
El. paštas: varpo@sveikatosbiuras.lt

Monika Lavickienė
Tel. (8 640) 933 45
Neringos gimnazija
Tel. (8 46) 95 22 81
Nidos lopšelis-darželis "Ąžuoliukas"
Tel. (8 46) 952 214
El. paštas: monika@sveikatosbiuras.lt

Svetlana Lemkienė
Klaipėdos „Pajūrio” pagrindinė mokykla
El. paštas: pajuris@sveikatosbiuras.lt 
Klaipėdos „Santarvės” pagrindinė mokykla
El. paštas: santarve@sveikatosbiuras.lt

Laima Litovčenko
Klaipėdos Baltijos gimnazija
El. paštas: baltijos@sveikatosbiuras.lt

Sandra Lukienė
Klaipėdos „Vydūno” progimnazija
El. paštas: vydunas@sveikatosbiuras.lt

Natalja Markina
Klaipėdos „Aitvaro” gimnazija
El. paštas: aitvaro@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija
El. paštas: gabija@sveikatosbiuras.lt
VŠĮ Nevalstybinė specialioji mokykla - daugiafunkcinis centras "Svetliačiok"
El. paštas: svetliaciok@sveikatosbiuras.lt
 
Gražina Povilaitienė
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
El. paštas: v.didziojo@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos technologijų mokymo centras
El. paštas: technologiju@sveikatosbiuras.lt

Vaiva Povilionienė
Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla
El. paštas: laivustatybos@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
El. paštas: mazvydas@sveikatosbiuras.lt

Larisa Ryžkova
Klaipėdos „Gilijos” pradinė mokykla
El. paštas: gilijos@sveikatosbiuras.lt

Inga Vaitkutė
Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
El. paštas: p.masiotas@sveikatosbiuras.lt

Diana Užgalienė
Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla
El. paštas: gorkio@sveikatosbiuras.lt

Dovilė Žymančė
Klaipėdos „Vitės“ pagrindinė mokykla
El. paštas: vites@sveikatosbiuras.lt

Laimutis Sužiedėlis
Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija
El. paštas: zemyna@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija
El. paštas: zaliakalnis@sveikatosbiuras.lt

Laima Domarkienė
Klaipėdos Ievos Simonaitytės pagrindinė mokykla
El. paštas: simonaitytes@sveikatosbiuras.lt

Aira Plataunaitė
Klaipėdos „Litorinos" mokykla
El. paštas: litorina @sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija
El. paštas: e.balsio@sveikatosbiuras.lt

Džemilė Iskenderova
Klaipėdos „Ąžuolyno" gimnazija
El. paštas: azuolynas@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Saulėtekio" progimnazija
El. paštas: sauletekis@sveikatosbiuras.lt

Roberta Teniukaitė-Šakalienė
VšĮ Klaipėos licėjus
El. paštas: licėjus@sveikatosbiuras.lt
VŠĮ "Universa Via" tarptautinė mokykla

Bendradarbiaujame:                   plačiau..