Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Naujienos

Rugsėjo 24-oji – Pasaulinė širdies diena

Rugsėjo 24-oji – Pasaulinė širdies diena

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, minint "Pasaulinę širdies dieną", kviečia visus pasitikrinti savo žinias apie vieną svarbiausių žmogaus organų - širdį ir išspręsti kryžiažodį. Teisingai išprendęs bus apdovanotas prizais.

plačiau...
Kūno kultūros ir sporto diena

Kūno kultūros ir sporto diena

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Klaipėdos apskr. VPK VTT Prevencijos skyriaus pareigūnais artėjančiai kūno kultūros ir sporto dienai paminėti organizuoja sportines varžybas

plačiau...
AKCIJĄ „AR ŽINAI KIEK SVERIA TAVO KUPRINĖ?“

AKCIJĄ „AR ŽINAI KIEK SVERIA TAVO KUPRINĖ?“

Kaip ir kiekvienais metais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras mokyklose organizuoja akciją „Ar žinai kiek sveria Tavo kuprinė?“, kuri vyks nuo rugsėjo 18 d. iki spalio 20 d. Akcijos metu planuojama pasverti apie šešis tūkstančius penkis šimtus 1−6 klasių mokinių ir jų kuprinių.

plačiau...
Vaikščiojimo nauda sveikatai

Vaikščiojimo nauda sveikatai

Linkėjimai iš Klaipėdos universiteto botanikos sodo! Gerbiami uostamiesčio senjorai drauge su VSB sveikatos specialistais dalyvavo vaikščiojimo grupėje ir aktyviai leido laiką.

plačiau...
Kodėl būti kartais taip sunku

Kodėl būti kartais taip sunku

„Būti ar nebūti – štai mįslė. Kas prakilniau: ar nusilenkti dvasioj Strėlėms ar dūžiams atšiauraus likimo, Ar su ginklu prieš negandų marias Į kovą stot ir jais nusikratyti?“ V. Šekspyras

plačiau...
Dviračių žygis ,,Tau minutė - kitam gyvenimas

Dviračių žygis ,,Tau minutė - kitam gyvenimas" 2017, Klaipėda

Šiandien (2017.09.10) buvo minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Tarptautinė savižudybių prevencijos asociacija (TSPA) šia proga kasmet įkvepia daugybę šalių ir daugybę miestų sėsti ant dviračių ir taip paminėti šią datą. Praėjusiais metais prie iniciatyvos prisijungė Anykščių, Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Ignalinos, Švenčionių, Varėnos ir Vilniaus regionai. Šiais metais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras suvieniję jėgas su VšĮ ,,Jaunimo linija" ir vėl prisidėjo prie šios iniciatyvos kūrimo savo mieste.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..