Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Naujienos

Saugiai poilsiauti pajūryje padės specialistai

Saugiai poilsiauti pajūryje padės specialistai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras visą liepos mėnesį uostamiesčio pajūryje rengia jau tradicine tampančia akciją „Saugus poilsis pajūryje“. Visuomenės sveikatos specialistai iš anksto numatytose vietose nemokamai matuos kraujo spaudimą, gaivins geriamu vandeniu, mokys pirmosios pagalbos ir dalys lankstinukus bei vasaros laikraštį su naudinga informacija.

plačiau...
Pabėgti nuo savęs. Bijoti to, ko labiausiai norisi.

Pabėgti nuo savęs. Bijoti to, ko labiausiai norisi.

Gyvenimas kupinas paradoksų. Šviečiant saulei lyja lietus, o žmogus labiausiai nori to, ko labiausiai bijo. Neretai kuo greičiau bėgame, tuo greičiau mus vejasi mūsų šešėlis. Taip galėtų prasidėti ne vienas straipsnis, pasakojantis apie mus visus, bet šį kartą norisi pažvelgti ir pabandyti suprasti sergančio žmogaus pasaulį – alkoholiko siutus apimančius ne tik jo kūną, bet ir tai kas yra giliau.

plačiau...
Socialinių darbuotojų padėjėjų profesinės kompetencijos tobulinimo mokymai

Socialinių darbuotojų padėjėjų profesinės kompetencijos tobulinimo mokymai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras š.m. birželio 5–14 dienomis į mokymus pagal projektą ,,Socialinių darbuotojų padėjėjų profesinės kompetencijos tobulinimas“ subūrė daugiau nei 60 asmenų, savo gyvenimus paskyrusių socialiniam darbui. Popiežius Pranciškus kažkada sakė: ,,Mes atėjome į pasaulį ne tam, kad vegetuotume, ne tam, kad patogiai praleistume gyvenimą, ne tam, kad snaustume patogiai susirangę ant sofos, bet tam, kad paliktume pėdsaką“. Būtent su tokiais žmonėmis, kurie palieka šviesius įspaudus ne tik savo, bet ir kitų žmonių gyvenimuose, šešias dienas mokymų lektorės: Aušra Agintaitė (Streso valdymas ir emocijų savireguliacija), Alina Bocman (Sveikatą stiprinantis fizinis aktyvumas) bei Rūta Symenaitė (Tinkama mityba ir jos principų taikymas praktikoje).

plačiau...
Bendruomenių mankštos grįžta!

Bendruomenių mankštos grįžta!

Atšilus orams daugelis Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro veiklų keliasi į gamtą. Kviečiame pirmadienio ir trečiadienio vakarus bei šeštadienio rytus visus darbingo amžiaus klaipėdiečius į Sendvario bei Verdenės progimnazijų stadionus, kuriuose vyks bendruomenių mankštos.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..