Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Naujienos

Konkursas

Konkursas

Tai puiki galimybė prisijungti prie Europos dviračių iššūkio, palaikant savo miestą, bei laimėti šaunų prizą!

plačiau...
Teorinis ir praktinis seminaras tema: Bendravimas su ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų tėvais sveikatos klausimais

Teorinis ir praktinis seminaras tema: Bendravimas su ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų tėvais sveikatos klausimais

Šių metų balandžio 26 d. ir gegužės 16 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure į teorinį-praktinį seminarą būrėsi visų Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Seminaro metu buvo prisimenamas žinios ir tobulinami bendravimo su tėvais sveikatos klausimais įgūdžiai. Šilti, savo darbus išmanantys ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialistai seminarus paliko nusiteikę pozityviai, savo patirčių bagažus atnaujinę ir papildę patyrimais, mintimis ir jausmais. Džiaugiamės, kad prie Klaipėdos miesto jaunuomenės ugdymo prisideda siekiantys tobulėti ir iššūkių nebijantys žmonės. Sėkmės Jums darbuose! Seminarus organizavo ir vedė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė ir visuomenės sveikatos specialistė (psichologė) Aušra Agintaitė.

plačiau...
Bendro laisvalaikio svarba šeimos gerovei

Bendro laisvalaikio svarba šeimos gerovei

Šeima kiekvieną iš jos narių įprasminą daugelyje vaidmenų. Tiek tėtis tiek mama augindami savo vaikus tampa tikrais pedagogais, patarėjais, psichologais, dorovės ugdytojais, gydytojais, slaugytojais, drausmę palaikančiais prižiūrėtojais, uoliais įvairių paslaugų tiekėjais, draugais, sektinais pavyzdžiais, o kartais net stebūkladariais herojais.

plačiau...
Varžybų ,,Saugus poilsis

Varžybų ,,Saugus poilsis" nugalėtojai!

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda puikiai pasirodė ir iškovojo pirmąją vietą. Kiekvienas komandos narys turės galimybę aktyviai praleisti laiką ,,Scala drem" laipiojimo uolomis klube.

plačiau...
 „Klaipėdos sveikiausios mokyklos“ titulą pelnė Klaipėdos Sendvario progimnazija

„Klaipėdos sveikiausios mokyklos“ titulą pelnė Klaipėdos Sendvario progimnazija

Gegužės 10 d. įvyko „Klaipėdos sveikiausios mokyklos“ konkurso finalinis renginys. Jo metu buvo pagerbtos visos konkurse dalyvavusios mokyklos ir apdovanotos geriausius rezultatus pasiekusios mokyklos. Šią miesto savivaldybės iniciatyvą organizavęs Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi tokiu mokyklų susidomėjimu ir noru dalyvauti jau antrus metus organizuojamame konkurse.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..