Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

NĖRA VIETŲ „Stresas, psichologinis skausmas ir savižala“ su Valija Šap ir prof. dr. Nida Žemaitiene

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras minint Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną iš anksto kviečia dalyvauti specialistų kvalifikacijos tobulinimo programoje „Stresas, psichologinis skausmas ir savižala.“.

Programos rengėjai ir lektoriai: Valija Šap, prof. dr. Nida Žemaitienė, Europos sertifikuotos psichologės klinikinėje ir sveikatos srityje.

Moksliniai tyrimai Lietuvoje rodo, jog vaikai ir paaugliai neretai patiria psichologinius sunkumus, išgyvena psichologines krizes, kurios lemia psichologinį skausmą. Savižala – psichologinio skausmo išraiška, vis labiau keliantis nerimą psichikos sveikatos, visuomenės sveikatos, socialinio darbo ir kitiems specialistams bei visuomenei. Specialistams būtina gilinti turimas žinias, kaip atpažinti kenčiantį vaiką ar suaugusį asmenį, kaip teikti reikiamą emocinę paramą bei pagalbą. Siekiant, jog pagalba būtų veiksminga, būtinas pagalbos teikėjų bendradarbiavimas ir bendravimas su emocinius sunkumus išgyvenančio asmens artimaisiais. Išmanydami esminius pagalbos principus bei gebėdami juos taikyti praktikoje, specialistai gebės veiksmingiau dalyvauti savižudybių prevencijoje.

Šios programos tikslas – suteikti specialistams žinių ir įgūdžių, reikalingų veiksmingai atpažinti patiriamą stresą, išgyvenamą psichologinį skausmą ir savižalą, užtikrinti asmens saugumą, suteikti pirmąją emocinę pagalbą bei užtikrinti tęstinę pagalbą.

Šios programos metu:

  • Praturtinsite savo žinias streso, psichologinio skausmo samprata, gausite žinių apie fiziologinius ir psichologinius streso požymius.
  • Susipažinsite su savižalos problema ir samprata.
  • Tobulinsite emocinės paramos ir pagalbos teikimo psichologinį skausmą išgyvenančiam ar save žalojančiam asmeniui įgūdžius.
  • Susipažinsite su savižudybės grėsme pasižyminčio kliento priežiūra ir saugumo užtikrinimo galimybėmis.


Mokymai vyks rugsėjo 5 d., mokymų pradžia – 9 val., trukmė – 8 ak. val.
Lauksime Jūsų Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure.

NĖRA VIETŲ/ REGISTRACIJA BAIGTA: el. paštu ausra@sveikatosbiuras.lt
(nurodykite dalyvio vardą, pavardę, el. paštą, darbovietę bei pareigas joje).
Dalyvių skaičius ribotas, iki dviejų asmenų iš vienos įstaigos.

Mokymų pažymėjimus suteikia Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras


Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..