Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Nemokamos sveikatinančios veiklos džiugins visą rugsėjį!

Nemokamų veiklų kalendoriaus „Ir kūnui, ir sielai“ rengėjai pirmąjį rudens mėnesį  ir vėl pažėrė sveikatinančių veiklų pasiūlymų – veiklos senjorams, vaikams ir jaunimui, paskaitos šeimoms ir dar daugiau! Belieka tik išsirinkti tai, kas arčiausiai širdies ir išbandyti!

MANKŠTOS SENJORAMS. Senjorai rugsėjo mėnesį laukiami mankštose su elastinėmis juostomis, kurios atpalaiduos ir suteiks energijos bei specialiai jiems skirtose vaikščiojimo grupėse, kurių metu, lydint specialistams, bus einama maršrutu Melnragė I – Melnragė II – Melnragė I ir atliekama sveikatinanti mankšta po atviru dangumi. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais minima Europos sporto savaitė. Tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Šios savaitės minėjimu siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Šiais metais savaitė skirta senjorams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Klaipėdos miesto VSB specialistai, kviečia garbaus amžiaus žmones šios savaitės minėjimo proga išbandytikūno sudėties analizę, pasikonsultuoti su specialistais bei dalyvauti paskaitoje "Būti sveikam - būti savimi".

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPĖS ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS DALYVIAI laukiami mankštoje, kuri bus atliekama pasitelkiant iPulsus sistemą. Tai pirmoji lietuviška žmogaus fiziologinių parametrų stebėjimo ir fizinio pajėgumo testavimo sistema, kuri skirta stebėti sportuojančios grupės būklę ir pagal kiekvieno sportuojančiojo organizmo duomenis vertinti ir kontroliuoti jų krūvius. Kodėl svarbu stebėti pulsą? Tai pati geriausia savikontrolės priemonė, leidžianti treniruotis reikiamu intensyvumu, nes esant vienam širdies ritmui treniruojama širdis, esant kitokiam deginami riebalai arba stiprinami raumenys. Naudojant šią sistemą apsisaugoma nuo per didelio krūvio, padidintos rizikos, pervargimo ar per mažo intensyvumo treniruotės.Taip pat programos dalyviai kviečiami išbandyti mankštas su įvairiu inventoriumi – svareliais, elastinėmis juostomis, gimnastiniais kamuoliais ir t.t. Primename, kad ši programa skirta 50-65 m. amžiaus moterims ir 40-55 m. amžiaus vyrams, turintiems viršsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

PASKAITOS ŠEIMOMS rugsėjo mėn. ir vėl kviečia į sveikos šeimos akademiją. Paskaitas vedantys lektoriai suteiks daug naudingų žinių apie gimdymą, naujagimio ir kūdikio maitinimą bei priežiūrą ir t.t. Paskaitose labai laukiami abu tėvai.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. Naujiena! Kviečiame išbandyti pilateso mankštą su volais. Masažiniai volai - tai puikus įrankis kūno raumenų masažui, tempimui bei akupunktūrinių taškų stimuliacijai. Masažinis volas palaipsniui atpalaiduoja kūną, sumažina įtampa, lavina ištvermę ir jėgą, yra tinkamas įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Taip pat gali būti naudojamas kaip atskira priemonė giliųjų audinių masažui, atpalaidavimui, stabilizavimo pratimams, lengvam nugaros slankstelių tempimui ir mobilizacijai, pusiausvyrai lavinimui, kūno pajautimui/ suvokimui gerinti, taisyklingam pratimo judesių mokymuisi. Masažas masažiniu volu turi kelis pagrindinius privalumas: galimybė atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti skausmą, panaikinti jaučiamą spaudimą sąnariuose, gerinti judesių amplitudę. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai taip pat kviečiami dalyvauti ekskursijoje dviračiais su patyrusiomis gidėmis po centrinę Klaipėdą bei Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos proga organizuojamame dviračių žygyje ,,Mažinkime savižudybes, veikdami kartu“.

VEIKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI. Į rudenį (laikas tikslinamas) startuosiančią sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programą jau renkama nauja grupė. Jeigu priklausote 14-29 m. amžiaus grupei ir ieškote žinių bei nuoširdaus palaikymo siekiant išsikeltų tikslų sveikos gyvensenos srityje, ši programa kai tik jums! Nedelskite ir registruokitės!

RENGINIAI SKIRTI „KLAIPĖDA- EUROPOS SPORTO MIESTAS“ MINĖJIMUI. Ko gero svarbiausia šio mėnesio naujiena – rugsėjo 22 - 23 d. planuojamas laukiamiausias metų žygis gražiausiame Lietuvos pajūryje ir vaikams bei jų tėveliams aktuali „Judrioji mugė“, kurios tikslas didinti visuomenės fizinį aktyvumą bei tiesiogiai pristatyti vaikams, tėveliams, jaunimui ir visai sportu besidominčiai visuomenei Klaipėdos mieste kultivuojamas sporto šakas, aktyviai veikiančias sporto mokymo įstaigas, sporto klubus bei jų teikiamas paslaugas.  Šį mėnesį, kaip ir įprastai, specializuotose mankštose laukiamos nėščiosios ir mamos su kūdikiais. Taip pat visi norintys kviečiami dalyvauti šiaurietiškojo ėjimo žygyje.

SOCIALINIO KULTŪRINIO KLASTERIO „VILTIES MIESTAS“ SPORTO RENGINIŲ CIKLAS rugsėjo mėnesį tęsiasi ir kviečia į puikų renginį „Žvaigždučių vilties bėgimas“. Vaikų, turinčių spec. poreikius, bėgimas, kurio metu siekiama skleisti viltis bei ugdyti solidarumą.

***

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į rugsėjo mėn. veiklas prasideda nuo rugsėjo 3 d. (pirmadienio) 8.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..