Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Būkime savo laivo kapitonais

Būkime savo laivo kapitonais

Gyvenimas, kaip jūra: ramus, dosnus, audringas, kartais nuožmus... Per jūrą mus gabena laivas –kūnas, o kūną valdo kapitonė - mūs gelmių jėga. Šiame laive tarytumei šeima, petys į petį dirba įgula viena. Nors pasitaiko visko, pas visus... Ir kartais kyla maištas... Tačiau per audrą žūsta tik tie, kurie paleidžia vairą.

plačiau...
Gegužę – dar daugiau sveikų veiklų Klaipėdoje

Gegužę – dar daugiau sveikų veiklų Klaipėdoje

Paskutinis pavasario mėnuo pajūryje žada puikių emocijų ir progą sukaupti solidų energijos rezervą pasitinkant vasarą. Žinoma, jei tik netingėsite! Projektas „Europos dviračių iššūkis 2017“, šiaurietiškojo ėjimo žygis, bėgimas, vienijantis bendruomenę prieš cukrinį diabetą, – siūloma daug skirtingų variantų, kaip nemokamai praturtinti savo laisvalaikį.

plačiau...
Tarptautinė diena be dietų

Tarptautinė diena be dietų

Nei stebuklingos piliulės, nei stebuklingos dietos nėra! Rinkis sveiką gyvenimo būdą! Tarptautinės dienos be dietų proga Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti konkurse. Išspręskite kryžiažodį ir laimėkite šiaunių prizų!

plačiau...
Skiepai – ar tai svarbu?

Skiepai – ar tai svarbu?

Kasmet paskutinė balandžio savaitė yra minima, kaip Europos imunizacijos savaitė. Labai svarbu žmonėms suteikti kuo daugiau teisingos informacijos apie skiepų svarbą, siekiant išvengti ligų, kontroliuojamų skiepais, protrūkio.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..