Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Pasaulinė sveikatos diena

Pasaulinė sveikatos diena

Sveikata - brangiausias turtas, todėl kaip įmanoma labiau reikia stengtis ją išsaugoti. Tinkama mityba yra vienas iš svarbių veiksnių padedančių išlaikyti puikią sveikatą. Tinkama mityba - tai kaip, kada, ką, kiek, valgome bei kaip gaminame maistą. Maisto gamyboje dažnai naudojame plastikines pakuotes, indus nepagalvodami, kokia tikroji jų paskirtis ir galimas poveikis sveikatai.

plačiau...
Pasaulinė sveikatos diena apie DEPRESIJĄ

Pasaulinė sveikatos diena apie DEPRESIJĄ

Visame pasaulyje depresija yra diagnozuota daugiau nei 300.000.000 žmonių. Šių metų pasaulinė sveikatos diena, balandžio 7 d. nori atkreipti dėmesį būtent į šią ligą. Nors depresija serga įvairaus amžiaus asmenys, su ja kiek dažniau susiduria moterys nei vyrai. Depresijos atsiradimas vienaip ar kitaip paženklina visas žmogaus gyvenimo sferas: karjerą, šeimą, socialinius santykius tad būtina pažinti šią ligą. Depresijos atsiradimui įtakos turi daugelio biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių sąveika. Ji pasižymi glaudžiu ryšiu su fizine sveikata t.y. depresija gali atsirasti ir dėl lėtinių ligų, cukrinio diabeto, širdies, kraujagyslių lygų. Šią ligą galima gydyti taikant psichoterapinius metodus, tačiau medikamentų vartojimas kartais yra neišvengiamas.

plačiau...
Balandį – dar daugiau sveikų veiklų klaipėdiečiams

Balandį – dar daugiau sveikų veiklų klaipėdiečiams

Įsibėgėjus pavasariui, pats metas daugiau pajudėti ir pasitikti šiltąjį sezoną su gera nuotaika bei energija. Šylant orams Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras visą balandį kviečia jungtis prie šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimų bei senjorams skirtų išvykų prie jūros ir kuo daugiau laiko praleisti gamtoje.

plačiau...
Masažiniai volai

Masažiniai volai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro dirbantys specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gerina profesinius įgūdžius specializuotose mokymuose ir seminaruose, džiaugiasi galimybę pristatyti užsiėmimus naudojant masažinius volus.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..