Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Jau antrus metus uostamiestyje mokyklos varžysis dėl sveikiausios titulo

Jau antrus metus uostamiestyje mokyklos varžysis dėl sveikiausios titulo

Mokykla tai ne tik sienos supančios augančius ir bręstančius jaunuolius, tai lyg antrieji namai, kuriuose jie praleidžiama daug laiko, patiria daug emocijų ir nuolat siekia tobulėjimo. Siekiant paskatinti Klaipėdos miesto mokyklų bendruomenes susivienyti ir rinktis sveiką ir aktyvią veiklą, kuri kurs saugia ir sveika gyvensena alsuojančią mokyklos aplinką, formuos aktyvią ir energingą jos bendruomenę, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio departamento Sveikatos apsaugos skyriumi organizuoja konkursą „Klaipėdos sveikiausia mokykla“. Atidarymo renginys, kuriame susitiks konkurse dalyvaujančių mokyklų atstovai vyks spalio 12 d.

plačiau...
Rytoj - Pasaulinė artrito diena

Rytoj - Pasaulinė artrito diena

Spalio 12 d. minima Pasaulinė artrito diena, kurios tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į reumatoidinį artritą, suteikti kuo daugiau informacijos apie ligos simptomus, naujas gydymo galimybes ir skatinti kuo ankstyvesnę ligos diagnostiką.

plačiau...

"Tėvelių mokykla" Klaipėdoje

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia kūdikio laukimu gyvenančius klaipėdiečius apsilankyti ir pasisemti žinių „Tėvelių mokykloje“. Žvarbiais spalio vakarais - suplanuotas šešių nemokamų paskaitų ciklas.

plačiau...
Rudenėjančiame uostamiestyje netrūks nemokamų veiklų

Rudenėjančiame uostamiestyje netrūks nemokamų veiklų

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras stengiasi, kad su krentančiais medžių lapais ir vis labiau rudenėjančiu oru nenukristų ir žmonių ūpas judėti. Kas mėnesį sudaromas nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“ spalį ir vėl pasipildė naujomis veiklomis, kurios tiks visiems – nuo mažiausių iki garbaus amžiaus klaipėdiečių.

plačiau...

"Tėvelių mokykla" Klaipėdoje

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia kūdikio laukimu gyvenančius klaipėdiečius apsilankyti ir pasisemti žinių „Tėvelių mokykloje“. Žvarbiais spalio vakarais - suplanuotas šešių nemokamų paskaitų ciklas. O nėščiosios yra kviečiamos į specialiai joms skirtas naudingas mankštas.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..