Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Kodėl būti kartais taip sunku

Kodėl būti kartais taip sunku

„Būti ar nebūti – štai mįslė. Kas prakilniau: ar nusilenkti dvasioj Strėlėms ar dūžiams atšiauraus likimo, Ar su ginklu prieš negandų marias Į kovą stot ir jais nusikratyti?“ V. Šekspyras

plačiau...
Dviračių žygis ,,Tau minutė - kitam gyvenimas

Dviračių žygis ,,Tau minutė - kitam gyvenimas" 2017, Klaipėda

Šiandien (2017.09.10) buvo minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Tarptautinė savižudybių prevencijos asociacija (TSPA) šia proga kasmet įkvepia daugybę šalių ir daugybę miestų sėsti ant dviračių ir taip paminėti šią datą. Praėjusiais metais prie iniciatyvos prisijungė Anykščių, Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Ignalinos, Švenčionių, Varėnos ir Vilniaus regionai. Šiais metais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras suvieniję jėgas su VšĮ ,,Jaunimo linija" ir vėl prisidėjo prie šios iniciatyvos kūrimo savo mieste.

plačiau...
Vyko akcija

Vyko akcija "Elkis saugiai kelyje!"

Rugsėjo 6-ąją įvyko akcija "Elkis saugiai kelyje", kurios metu Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu išdalimo apie 1 tūkstantį atšvaitų bei tvarkaraščių su atmintinėmis, kaip saugiai pereiti gatvę. Akcija buvo vykdoma prie Sendravrio,Gedminų ir Versmės progimnazijų.

plačiau...
SENJORŲ IŠVYKA Į BOTANIKOS SODĄ!

SENJORŲ IŠVYKA Į BOTANIKOS SODĄ!

Maloniai kviečiame visus uostamiesčio senjorus ir svečius prisijungti prie senjorų vaikščiojimo grupių ir aktyviai praleisti laiką gryname ore, Klaipėdos universiteto botanikos sode!

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..