Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas

2017 m. gegužės 12 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionu Klaipėdos ugdymo įstaigų moksleivius pakvietė paminėti artėjančią Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir suorganizavo renginį „Vienas karys lauke ne karys '.

plačiau...
Varžybos pajūryje

Varžybos pajūryje

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su UAB „Vakarų pramogos“ ‚ BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ 2-ojoje Melnragėje organizavo sporto varžybas „Saugus poilsis“. Saugiame, aktyviame ir įdomiame renginyje dalyvavo Klaipėdos profesinio ugdymo mokyklų mokiniai.

plačiau...
Konkursas

Konkursas

Tai puiki galimybė prisijungti prie Europos dviračių iššūkio, palaikant savo miestą, bei laimėti šaunų prizą!

plačiau...
Teorinis ir praktinis seminaras tema: Bendravimas su ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų tėvais sveikatos klausimais

Teorinis ir praktinis seminaras tema: Bendravimas su ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų tėvais sveikatos klausimais

Šių metų balandžio 26 d. ir gegužės 16 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure į teorinį-praktinį seminarą būrėsi visų Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Seminaro metu buvo prisimenamas žinios ir tobulinami bendravimo su tėvais sveikatos klausimais įgūdžiai. Šilti, savo darbus išmanantys ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialistai seminarus paliko nusiteikę pozityviai, savo patirčių bagažus atnaujinę ir papildę patyrimais, mintimis ir jausmais. Džiaugiamės, kad prie Klaipėdos miesto jaunuomenės ugdymo prisideda siekiantys tobulėti ir iššūkių nebijantys žmonės. Sėkmės Jums darbuose! Seminarus organizavo ir vedė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė ir visuomenės sveikatos specialistė (psichologė) Aušra Agintaitė.

plačiau...
Bendro laisvalaikio svarba šeimos gerovei

Bendro laisvalaikio svarba šeimos gerovei

Šeima kiekvieną iš jos narių įprasminą daugelyje vaidmenų. Tiek tėtis tiek mama augindami savo vaikus tampa tikrais pedagogais, patarėjais, psichologais, dorovės ugdytojais, gydytojais, slaugytojais, drausmę palaikančiais prižiūrėtojais, uoliais įvairių paslaugų tiekėjais, draugais, sektinais pavyzdžiais, o kartais net stebūkladariais herojais.
Meilė, saugumas ir šiluma šeimoje gali būti atpažįstama iš daugybės niuansų. Pradedant bendro finansinio ūkio vedimu ir baigiant dėmesingu, aktyviu visų šeimos narių įsitraukimu į joje vykstančius procesus. Kūrybingi žaidimai su vaikais kasdienėse veiklose padeda užtikrinti palankią mažųjų šeimos narių emocinę ir kognityvinę raidą. Visgi žaidimai su vaikais atsakingas darbas, tad labai svarbu atrasti kuo daugiau veiklų su savo atžalomis, kurios atstotų bendrą laisvalaikį ir suteiktų poilsio jausmą.
Laisvalaikis ir šeima yra tarpusavyje itin glaudžiai susiję veiksniai. Nuo šeimos priklauso pasirenkamos laisvalaikio veiklos, jų realizavimo būdai, trukmė, o nuo laisvalaikio kokybiškumo ir gebėjimo visus sutelkti bendrose veiklose yra priklausomas bendras šeimos laimingumas. Moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad savo gyvenimais yra kur kas labiau patenkintos tos šeimos, kurios savo laisvalaikį leidžia kartu t.y. kai kiekvienas atskirai neišsiblaško atskirai po skirtingas laisvalaikio sritis. Bendras laisvalaikis stiprina šeimos funkcionavimą: gerina santykius, gludina bendravimo riedulius, stiprina sutelktumą, sanglaudą, sutvirtina jausminę šeimos bazę, patenkina poreikius.

Bendro laisvalaikio formos patenkinančios artumo ir stabilumo poreikį:
• Valgymas kartu;
• Sportavimas kartu;
• Filmų (šeimos) žiūrėjimas kartu;
• Šeimos pasivaikščiojimai;
• Šaudymas iš lankų;
• Važiavimas dviračiais ir pan.;

Bendro laisvalaikio formos patenkinančios iššūkių poreikį (naujos patirtys):
• Šeimos atostogos;
• Stovyklavimas;
• Šeimos žygis;
• Piknikas;
• Pasiplaukiojimas baseine ir pan.;

Š.m. gegužės 15 d. 23-ią kartą minima Tarptautinė šeimos diena, tai puiki proga susiburti bendram laisvalaikiui, kuris suteiks visapusę naudą visiems šeimos nariams. Šeima, tai didelis organizmas, kurio laimė priklauso nuo visų organų funkcionavimo ir tarpusavio susidirbimo. Tegul šiuo organizmu darniai cirkuliuoja džiaugsmas, meilė, šiluma, sutelktumas, empatija ir dar daug kitų gerųjų elementų.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..