Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Pagalbos numeris - 112

Pagalbos numeris - 112

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Klaipėdos apskrities priešgaisrine gelbėjimo valdyba organizuoja sportines varžybas ,,Pagalbos numeris - 112"

plačiau...
KONKURSAS

KONKURSAS "JUDRIAUSIA KLASĖ"

Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras siekdamas skatinti mokinių fizinį aktyvumą, formuoti teisingą požiūrį į savo sveikatą, jau antrus metus organizuoja konkursą „Judriausia klasė“.

plačiau...
Tarptautinė nerūkymo diena – šiandien

Tarptautinė nerūkymo diena – šiandien

...Joks nelaimingas atsitikimas nepražudo tiek daug žmonių kiek rūkymas... Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena, o juk ta diena gali tapti savaitėmis, mėnesiais, metais ir visu gyvenimu. Ar žinojote, kad Tarptautinėje ligų klasifikacijoje (TLK) rūkymas priskiriamas prie psichikos ir elgesio sutrikimų naudojant tabaką?

plačiau...
Grūdintis tikrai verta!

Grūdintis tikrai verta!

Kas vyksta organizme, kai ant kūno išliejame kibirą ledinio vandens arba bent įkišame kojas į upės vandenį? Ir kodėl tai verta daryti?

plačiau...
KONKURSAS 5-TŲ KLASIŲ KOMANDOMS

KONKURSAS 5-TŲ KLASIŲ KOMANDOMS "SVEIKATOS ŽINOVAI"

2017 m. gruodžio 5 d. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras siekdamas suteikti žinių apie sveiką gyvenseną ir sveikatos raštingumą, organizuoja konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“, kurio metu dalyviai varžysis intelektualiame komandiniame žaidime - Protmušyje apie sveikatą. Konkurse gali dalyvauti 5-tų klasių komandos.

plačiau...
Renginys cukrinio diabeto dienai paminėti

Renginys cukrinio diabeto dienai paminėti "Kai liga mus paliečia"

Lapkričio 14 d. minima Pasaulinė diabeto diena. Šios įsimintos dienos proga kviečiame atvykti lapkričio 24 d. 17:30 val. į seminarą, kurio tema „Diabetas ir psichologiniai jo aspektai. Su liga susijusio streso įveikos metodai sergančiajam ir jo artimiesiems.“ Tema aktuali ne tik sergantiems cukriniu diabetu ar jų artimiesiems, bet ir kitų ligų paliestiems asmenims.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..