Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Žiemos traumos

Žiemos traumos

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, daugelyje pasaulio šalių traumatizmas ir apsinuodijimai - dažna sveikatos sutrikimų bei mirčių priežastis. Europos Sąjungos (ES) šalyse namuose ir laisvalaikio metu per metus gyventojai patiria apie 20 mln. traumų, iš kurių 83 tūkst. yra mirtinos.

plačiau...
Kad čiuožimas virstų malonumu!

Kad čiuožimas virstų malonumu!

Stebėdami ledu skriejančius dailiojo čiuožimo meistrus, ne vienas mūsų svajoja bent minutei atsidurti jų kailyje. Ledo slidumą ir savo sugebėjimus netrukus galėsIte išbandyti Klaipėdos Akropolio ledo arenoje.

plačiau...
Klaipėdiečių šeimos kviečiamos į „Sveikos šeimos akademiją“

Klaipėdiečių šeimos kviečiamos į „Sveikos šeimos akademiją“

Naujos gyvybės laukimo džiaugsmas šildo širdį net ir žvarbiausią rudens vakarą, o galimybę užduoti rūpimus klausimus, pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis uostamiestyje suteikia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Sveikos šeimos akademija“. Lapkritį suplanuotos net septynios nemokamos paskaitėlės aktualiomis ir itin naudingomis temomis.

plačiau...
Kvėpuok laisvai (nemokama rūkymo metimo programa)

Kvėpuok laisvai (nemokama rūkymo metimo programa)

Kviečiame į nemokamą 5 dienų rūkymo metimo programą. Kur? Taikos pr. 76, Klaipėda (3a.) Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure Kada? Lapkričio 20–24 d. 18 val. Su kuo? Lek. Gintaru Nekiu Įžanginė paskaita ,,Kaip pasiruošti ir sėkmingai mesti rūkyti” jau lapkričio 14 d. (18 val.) Vietų skaičius ribotas Išankstinė registracija: Tel .: (8 46) 311423/ Mob. Tel.: 864093348 El.paštu: ausra@sveikatosbiuras.lt

plačiau...
Klaipėdoje prasideda konkurso “Sveikuolių sveikuoliai” I etapas

Klaipėdoje prasideda konkurso “Sveikuolių sveikuoliai” I etapas

Klaipėdos mieste prasideda konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

plačiau...
ŽIV užsikrėtusiems asmenims rekomenduojama skiepytis nuo gripo

ŽIV užsikrėtusiems asmenims rekomenduojama skiepytis nuo gripo

ŽIV užsikrėtusiems asmenims rekomenduojama skiepytis nuo gripo. Skiepytis reiktų kasmet prieš gripo sezoną. Tokios rekomendacijos numatytos naujausiose Europos AIDS klinikinės draugijos gairėse. Pasak rekomendacijų, ŽIV užsikrėtusieji gripo sezono metu turi didesnę gripo komplikacijų riziką, ypač riziką susirgti sunkiu plaučių uždegimu.

plačiau...
,,Tėvų linija

,,Tėvų linija"

Tai konsultacinė pagalba telefonu pozityvios tėvystės klausimais, kylančiais tėvams, įtėviams, globėjams. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. tėvai gali paskambinti nemokamu numeriu 8 800 900 12 ir su profesionaliu psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. "Tėvų linijoje" dirba Paramos vaikams centro specialistai, kurie pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl įvairiais amžiaus tarpsniais kylančių bendravimo su vaiku problemų ir rasti geriausią sprendimą. Taip pat padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta. "Tėvų linija" - Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos "Už saugią Lietuvą" dalis, įgyvendinama kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..