Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

KONKURSAS 5-TŲ KLASIŲ KOMANDOMS

KONKURSAS 5-TŲ KLASIŲ KOMANDOMS "SVEIKATOS ŽINOVAI"

2017 m. gruodžio 5 d. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras siekdamas suteikti žinių apie sveiką gyvenseną ir sveikatos raštingumą, organizuoja konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“, kurio metu dalyviai varžysis intelektualiame komandiniame žaidime - Protmušyje apie sveikatą. Konkurse gali dalyvauti 5-tų klasių komandos.

plačiau...
Renginys cukrinio diabeto dienai paminėti

Renginys cukrinio diabeto dienai paminėti "Kai liga mus paliečia"

Lapkričio 14 d. minima Pasaulinė diabeto diena. Šios įsimintos dienos proga kviečiame atvykti lapkričio 24 d. 17:30 val. į seminarą, kurio tema „Diabetas ir psichologiniai jo aspektai. Su liga susijusio streso įveikos metodai sergančiajam ir jo artimiesiems.“ Tema aktuali ne tik sergantiems cukriniu diabetu ar jų artimiesiems, bet ir kitų ligų paliestiems asmenims.

plačiau...
Žiemos traumos

Žiemos traumos

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, daugelyje pasaulio šalių traumatizmas ir apsinuodijimai - dažna sveikatos sutrikimų bei mirčių priežastis. Europos Sąjungos (ES) šalyse namuose ir laisvalaikio metu per metus gyventojai patiria apie 20 mln. traumų, iš kurių 83 tūkst. yra mirtinos.

plačiau...
Kad čiuožimas virstų malonumu!

Kad čiuožimas virstų malonumu!

Stebėdami ledu skriejančius dailiojo čiuožimo meistrus, ne vienas mūsų svajoja bent minutei atsidurti jų kailyje. Ledo slidumą ir savo sugebėjimus netrukus galėsIte išbandyti Klaipėdos Akropolio ledo arenoje.

plačiau...
Klaipėdiečių šeimos kviečiamos į „Sveikos šeimos akademiją“

Klaipėdiečių šeimos kviečiamos į „Sveikos šeimos akademiją“

Naujos gyvybės laukimo džiaugsmas šildo širdį net ir žvarbiausią rudens vakarą, o galimybę užduoti rūpimus klausimus, pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis uostamiestyje suteikia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Sveikos šeimos akademija“. Lapkritį suplanuotos net septynios nemokamos paskaitėlės aktualiomis ir itin naudingomis temomis.

plačiau...
Kvėpuok laisvai (nemokama rūkymo metimo programa)

Kvėpuok laisvai (nemokama rūkymo metimo programa)

Kviečiame į nemokamą 5 dienų rūkymo metimo programą. Kur? Taikos pr. 76, Klaipėda (3a.) Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure Kada? Lapkričio 20–24 d. 18 val. Su kuo? Lek. Gintaru Nekiu Įžanginė paskaita ,,Kaip pasiruošti ir sėkmingai mesti rūkyti” jau lapkričio 14 d. (18 val.) Vietų skaičius ribotas Išankstinė registracija: Tel .: (8 46) 311423/ Mob. Tel.: 864093348 El.paštu: ausra@sveikatosbiuras.lt

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..