Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pradžia

Psichikos ir elgesio sutrikimų skaičius auga

Psichikos ir elgesio sutrikimų skaičius auga

Psichikos ir elgesio sutrikimų skaičius auga Per 2016 m. 17,8 tūkst. vaikų iki 10 metų, 8,5 tūkst. jaunuolių iki 18 metų, 41,2 tūkst. suaugusiųjų iki 64 m. ir 21 tūkst. vyresniosios kartos atstovų išgirdo naujas psichikos ir elgesio sutrikimų diagnozes.

plačiau...
Pasaulinė košių diena Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure!

Pasaulinė košių diena Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure!

Pasaulinė Košės dieną paminėjo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro kolektyvas ragaudamas gardžiąsias AB "Kauno Grūdai" Activus košes! Košės yra naudingos mūsų organizmui dėl jose esančių skaidulinių medžiagų bei gausybės vitaminų, mineralų. Naudingiausios mūsų sveikatai yra pilno grūdo košės, dribsniai su kuo mažesniu pridėtinio cukraus ir druskos kiekiu. AB "Kauno Grūdai" Activus košės pažymėtos rakto skylutės ženklu, kuris reiškia jog gaminys yra sveikatai palankus. Šio ženklo ieškokite pirkdami ne tik košes, bet ir kitus maisto produktus.

plačiau...
Sportinės varžybos

Sportinės varžybos

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Klaipėdos apskr. VPK VTT Prevencijos skyriaus pareigūnais kūno kultūros ir sporto dienai paminėti organizavo sportines varžybas .Sportinės varžybos vyko š.m. spalio 3 d. 11 val., Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (sporto salė).

plačiau...
„Aukuro“ gimnazijoje minima Pasaulinė širdies diena

„Aukuro“ gimnazijoje minima Pasaulinė širdies diena

Rugsėjo 27 dieną „Aukuro“ gimnazijoje įvyko akcija, skirta Pasaulinei širdies dienai paminėti. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistės gimnazijos bendruomenei atliko kūno masės analizę, matavo kraujospūdį, teikė išsamias rekomendacijas apie rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ligas bei skatino sveikai gyventi: daugiau judėti ir sveikai maitintis.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..