Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdiečiams – gausus nemokamų užsiėmimų derlius!

Pasibaigus vasarai pats metas po atostogų daugiau pajudėti ir pasitikti rudens sezoną su gera nuotaika bei energija. Tam nebūtina paploninti piniginės, nes sudarėme jau tradicija tapusį nemokamų veiklų kalendorių „Ir kūnui, ir sielai“.

Visą rugsėjį kviečiame klaipėdiečius bei miesto svečius jungtis prie šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimų bei šiaurietiškojo ėjimo žygio (apie 12 km), aikido užsiėmimų vaikams ir suaugusiems, įvairių mankštų senjorams, nėščiosioms bei širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų programos dalyviams, kalanetikos ir zumbos užsiėmimų, įvairių šokių pamokų darbingo amžiaus žmonėms bei kitų užsiėmimų.

Rugsėjis – puikus mėnuo senjorams!  Kviečiame juos į linijines šokių pamokas, kurios vyks net du kartus per savaitę, į įvairias mankštas bei į pasivaikčiojimus Klaipėdos universiteto Botanikos sode. Vaikščiojimas -  tai labai naudinga sveikatai bei prieinama fizinė veikla kiekvienam. Šie užsiėmimai nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo. Pasivaikščiojimų metu senjorai ne tik turės galimybę pasimankštinti, bet ir pasiklausyti trumpų paskaitėlių vis naujomis temomis gryname ore ar pasidalinti sveikų užkandžių receptais.

Taip pat rugsėjį tęsiamos daug dėmesio sulaukusios šokių pamokos - Salsa Rueda de Casino (poromis), argentinietiškasis tango (poromis), bačata/kizomba (poromis), Reggaeton solo bei solo pramoginiai šokiai.

Tuos, kurie po įtemptos darbo dienos nori atsipūsti, atgauti jėgas ir dvasinę pusiausvyrą bei pasinerti į harmonizuojantį muzikos pasaulį, kviečiame į muzikos terapijos užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną antradienį 18.30 val. Šie įtraukiantys užsiėmimai tinka visiems: jaunimui ir suaugusiesiems, muzikuojantiems ir neturintiems muzikavimo įgūdžių.

Jeigu nepasinaudojote proga ir vasarą neišmokote teisingai bėgioti, dar turite progą tai padaryti rugsėjo 21 d. 18.30 val. atvykę į Klaipėdos vasaros koncertų estradą Tad nepraleiskite puikios progos pasimokyti sveiko bėgimo iš daugkartinės Lietuvos vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo čempionės Eglės Krištaponytės!

Dar viena puiki naujiena – rugsėjį įvyks net dvi dviračių ekskursijos po Klaipėdą! Dviratis – viena iš sveikiausių transporto priemonių gerai žmogaus savijautai užtikrinti, nes dviračiu važiuoti yra ne tik smagu, bet ir naudinga. Jeigu mėgstate važiuoti dviračiu ir norite iš arčiau pažinti Klaipėdos miesto simbolius bei aplankyti istorines vietas, prisijunkite prie dviračių ekskursijų po šiaurinę ir/ar centrinę Klaipėdą!

Taip pat rugsėjo mėnesį vaikai bei paaugliai gali išbandyti nemokamus performansų dirbtuvių ir kūrybinių teatro dirbtuvėlių užsiėmimus, kurių metu atliekami įvairūs pratimai stiprina kūną, balsą, ritmo, sensorinius, erdvės bei atmosferos pojūčius, padeda kontroliuoti emocijas, vystyti gebėjimą analizuoti, dirbti komandoje ir kt. O norinčius sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, atsikratyti antsvorio, apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, mažinti stresą, gerinti sveikatą bei bendrą savijautą kviečiame į Rytų kovos menų centrą, kur organizuojami aikido užsiėmimai ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Be jau minėtų užsiėmimų, Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras siūlo ir visus kitus jau tradicija tapusius užsiėmimus. Daugiau informacijos ir išsamų tvarkaraštį galima rasti www.sveikatosbiuras.lt  bei „Facebook“ paskyroje „Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras“.

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..