Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Mankšta - kasdien

 Mankšta - kasdien

Moksleivių sąjunga (toliau - LMS) -Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Kuri siekia sukurti pilietišką, visapusišką moksleivių bendruomenę, inicijuoja metinę programą, skirtą moksleivių emocinės aplinkos mokyklose gerinimui „Emocija+”

"Opening doors 2017" stovykla kurioje dalyvauja tautinių mažumų mokyklų mokiniai, moksleiviai iš pabėgėlių šeimų bei lietuvių ir estų moksleiviai.

Rugpjūčio 3 d. 8.30 val., Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai mankštinosi drauge su stovyklautojais!

Rytinė mankšta yra tarsi natūralus žadintuvas. Atlikdami mankštą organizmui siunčiame ženklą, kad metas nubusti ir tapti žvaliu. Dienos eigoje tai padeda organizmui lengviau reaguoti į fizinius ir psichinius dirgiklius.  Rytinė mankšta taip pat išjudina visą medžiagų apykaitos sistemą ir padeda jai tapti greitesne ilgesnį laiką, tai reiškia, kad dienos eigoje sportuojančio žmogaus organizmas sudegina daugiau kalorijų nei nesportuojančio.


Mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad rytinė mankšta paruošia kūną būsimos dienos iššūkiams ir tuo pat metu padeda tolygiai išnaudoti energiją per visą dieną. Po fizinės veiklos kūnas atrodo lengvas, apima gera nuotaika.

 


 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..