Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

PIEŠINIŲ KONKURSAS ,,Maloniausias mano prisiminimas”

pradinių klasių mokiniams

 

Konkurso iniciatyva:

kiekvienais metais nuo 2001 metų, spalio 10 d. yra minima Pasaulinė psichinės sveikatos diena, apie kurios minėjimą buvo imta svarstyti jau 1992 metais Pasaulinės psichinės sveikatos federacijos narių tarpe.

Organizuojant priešinių konkursą „Maloniausias mano prisiminimas“ siekiama atkreipti dėmesį į prevencinį psichinės sveikatos puoselėjamą, kad užklupę sunkumai būtų lengviau įveikiami/ išgyvenami. Pozityviosios psichologijos šalininkai teigia, kad du kartus per savaitę po 10 min. skiriant savo teigiamų prisiminimų atkūrimui ir pabuvimui su jais: gerėja nuotaika, stiprėja pasitikėjimas savimi bei savigarba, formuojasi/tvirtėja asmens tapatumas, yra sėkmingiau įveikiamos stresą keliančios, konfliktinės situacijos, stiprėja santykių saitai su kitais žmonėmis, silpnėja vienišumo, liūdesio jausmai, pastebimas mažesnis polinkis į depresyvumą ir pan.

Piešimas taip pat gali būti puiki asmeninės psichohigienos priemonė, kuri padeda išgyventi neįsisąmonintas problemas ar tiesiog atsipalaiduoti.

Maloniai kviečiame dalyvauti 1-4 (pradinių) kl. mokinius piešinių konkurse ,,Maloniausias mano prisiminimas“, nes tai naudinga dalyvaujančio asmens psichinei ir visai visuomenei. Nugalėtojų taip pat laukia padėkos ir prizai.

Konkurso sąlygos:

  • konkurse gali dalyvauti pradinių (1-4) klasių mokiniai;
  • konkurse gali dalyvauti tik savarankiškai atlikti darbai;
  • konkurse dalyvauja darbai priduoti iki 2018 metų spalio 5 d. 16 val.;
  • darbai gali būti perduoti tiesiogiai Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurui arba per mokyklos dirbančius visuomenės sveikatos specialistus;
  • kartu su konkurse dalyvaujančiais darbais turi būti nurodyta: dalyvio vardas, pavardė, mokyklos, kurioje mokosi pavadinimas bei klasė.

Geriausių darbų rinkimai ir paskelbimas:

  • 2018 metų spalio 10 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro darbuotojų komisija išrinks 1-3 vietų laimėtojus kiekvienoje klasių kategorijoje t.y. tarp pirmų, antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokinių;
  • 5 geriausi, iš kiekvienos 1-4 (pradinių) klasių kategorijų, darbai bus eksponuojami Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure surengtoje parodoje bei publikuojami Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro tinklapyje ir Facebook paskyroje, o darbų autoriams bus įteiktos padėkos.
  • 1-3 vietų laimėtojai dalinsis įvairiais Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro ir kitų rėmėjų prizais.

                      Sėkmės dalyviams! Tegul Jūsų maloniausi prisiminimai tampa  dar malonesnėmis akimirkomis dabartyje, užtikrinančiomis puikią psichinę sveikatą. Su Pasauline psichinės sveikatos diena Jus visus!

 

Piešinių konkursą remia:

Bendradarbiaujame:                   plačiau..