Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Vaikų ir paauglių sveikata ir gyvensena

Vaikai ir paaugliai viena pažeidžiamiausių visuomenės grupių, o sveikatos požiūriu tai yra ypatingai svarbi gyventojų dalis, nes šiuo amžiaus tarpsniu formuojasi nuostatos į sveikatą ir gyvenseną. Sveikas vaikas užaugs sveiku paaugliu, o vėliau- naudingu, svarbiu visuomenei piliečiu.

Suprasdami šių svarbių sveikatos klausimų poreikį Lietuvos mokslininkai jau eilę metų vaikų ir paauglių sveikatos stiprinimo, ligų ir traumų profilaktikos, sveikos gyvensenos klausimais nuosekliai vykdo mokslinius tyrimus, publikuoja savo studijas tarptautiniuose ir nacionaliniuose mokslo leidiniuose, pristato moksliniuose renginiuose, konferencijose, seminaruose, periodiškai veda mokymus, kursus, seminarus šiomis aktualiomis temomis. Lietuvos mokslininkai kartu su savo studentais atliko visą eilę vaikų bei paauglių sveikatos ir gyvensenos tyrimų įvairiuose Lietuvos regionuose.

Vienas iš svarbiausių vaikų ir paauglių sveikos gyvensenos komponentų yra fizinis aktyvumas. Vaikų ir paauglių skatinimas sveikai gyventi, sveikatos mokymas, teisingo požiūrio į sveikos gyvensenos veiksnius, ypač į fizinį aktyvumą formavimas padės vykdyti susirgimų, neįgalumo ir mirtingumo prevenciją.

Š.m. kovo 22d.11.00 val. Švyturio arenoje, Dubysos g. 10 (I- seminarų salė). Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai organizuoja kvalifikacijos kėlimo seminarą kūno kultūros mokytojams. Norintys dalyvauti seminare registruojasi per www.semiplius.lt sistemą.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..