Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Its is healthy to live and we will learn how to live healthy!

Versija neįgaliesiems LT | EN

News

Renginys

Renginys "Saldadieniai šeštadieniais" įgauna pagreitį

Gegužės mėnesį pirmą kartą organizuotas edukacinis renginys "Saldadieniai šeštadieniais" ir toliau keliauja per mokyklas. Šį kartą, birželio 4 d., specialistai lankėsi ir savo žiniomis apie sveiką mitybą dalinosi su "Gilijos" pradinių klasių moksleiviais.

plačiau...
Neringos gimnazijos šventė

Neringos gimnazijos šventė

Neringos gimnazijos bendruomenė drauge su Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistais dalyvavo nuostabioje „Draugauk! Mylėk! Sportuok! Gyvenk!“ šventėje.

plačiau...
Gimnastikos kamuoliai vaikams

Gimnastikos kamuoliai vaikams

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai Klaipėdos lopšeliuose/ darželiuose ,,Atžalynas“, ,,Gintarėlis“ ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėms pristatė didžiuosius gimnastikos kamuolius ir jų naudą sveikatai.

plačiau...
Atostogaukime saugiai

Atostogaukime saugiai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, kokia svarbi žmogaus gyvybė, ir pataria, kaip elgtis prie vandens ir vandenyje bei ką daryti, jei žmogus skęsta.

plačiau...
Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) iniciatyva, balandžio 28 d. paskelbta Pasauline darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Minėtinos dienos tikslas – visame pasaulyje skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas.

plačiau...
Irklavimo varžybų nugalėtojai

Irklavimo varžybų nugalėtojai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su irklavimo klubu ,,Gigas’’ balandžio 18 d. 12.00 val. Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokymo centre (Taikos pr. 67), Klaipėdos miesto profesinio ugdymo įstaigų moksleiviams organizavo uždarų patalpų irklavimo varžybas.

plačiau...
Šiaurietiškojo ėjimo pratybos

Šiaurietiškojo ėjimo pratybos

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai organizavo šiaurietiškojo vaikščiojimo teorinį/praktinį seminarą ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros spacialistams ir mokyklų visuomenės sveikatos specialistams.

plačiau...
Kviečiame į

Kviečiame į "Sveikos šeimos akademija" paskaitas

Visus būsimus ir esamus tėvus kviečiame registruotis "Sveikos šeimos akdemijoje". Balandžio mėnesį Jūsų laukia įvairios paskaitos su lektoriais, o kiekvieną mėnesio antradienį- mankštos nėščiosioms ir tėvams su kūdikiais. Registracija prasideda balandžio 1 d. Laukiame Jūsų!

plačiau...
Saugaus eismo diena

Saugaus eismo diena

Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais.

plačiau...