Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa

 

       Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos miesto pirminiais sveikatos priežiūros centrais vykdo Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą, trumpai vadinamą „Širdies ritmu, kuri yra skirta asmenims sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis ir/ar cukriniu diabetu arba turintiems rizikos veiksnių lemiančių šių ligų atsiradimą.

      „Širdies ritmu programoje gali dalyvauti asmenys, 40-65 m. amžiaus, priskiriami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupėms, tačiau šiomis ligomis nesergantys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio, trigliceridų ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių.

         Programos metu užsiėmimus veda ir konsultuoja dietistas, psichologas, fizinio aktyvumo specialistas ir gydytojas kardiologas. Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą. Platesnė informacija tel.: 8 615 16155 arba el. paštu: vitalija@sveikatosbiuras.lt.

Pasveik be vaistų ir šalutinio poveikio!

 

 

STRAIPSNIAI


Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programos įgyvendinimas

Lietuvoje yra vykdoma prevencinė programa siekiant sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto. Remiantis kasmetine Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programos vykdymo suvestine, 2019 m.  Lietuvoje šią programą baigė 1 311 asmenų, pradėjo – 2 086 asmenys. 

 

Dėmesio verta sveikatos stiprinimo programa

Minint Pasaulinę širdies dieną Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras nori priminti apie kartu su pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigomis vykdomą Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą.

 
 
 
 

Galbūt jau metas dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje?

Sveikatos stiprinimo programą ,,Širdies ritmu“ padeda ne tik pagerinti sveikatą, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis, išbandyti naujas fizinio aktyvumo veiklas, dalyvauti įvairiose paskaitose bei renginiuose.

 
 
 
 
 

SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS VIEŠINIMO MEDŽIAGA 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..