Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdoje pirmą kartą išrinktas „Judriausias darželis“

Minint ,,Klaipėda - Europos sporto miestas 2018” ir Lietuvos valstybės šimtmetį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo konkursą „Judriausias darželis“. Konkurso tikslas buvo ne tik skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės fizinį aktyvumą, bet ir įsitraukti į bendras sportines veiklas.

Konkursas „Judriausias darželis“ vyko pirmą kartą ir sulaukė didelio susidomėjimo, net 20 uostamiesčio įstaigų įsitraukė į šį renginį. Konkursas vyko 2018 m. spalio - gruodžio mėnesiais. Šiuo laikotarpiu  ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės turėjo atlikti įvairių užduočių, viena iš jų - „100 METŲ – 100 KILOMETRŲ“. Kai kuriems darželiams pavyko viršyti 100 kilometrų atstumą. Dalyviai įveiktus atstumus fiksavo mobiliųjų programėlių pagalba. Įstaigos bendruomenės ne tik žygiavo, bet ir organizavo fizinio aktyvumo renginius savo darželyje, ir bendradarbiaudami su kitais darželiais vykdė smagias fizinio aktyvumo veiklas. Susumavus visų dalyvių nueitus kilometrus, įveikta daugiau kaip 10 000 kilometrų.

Dalyviai rungtyniavę dėl nugalėtojų titulo, 2019 m. sausio 9 d. susirinko į Klaipėdos „Gilijos“ pradinę mokyklą, kur vyko finalinis renginys ir apdovanojimai. Daugiau kaip 200 renginio dalyvių: vaikų, pedagogų, visuomenės sveikatos specialistų pasveikino ir apdovanojimus įteikė Klaipėdos miesto vicemerė Judita Simonavičiūtė ir visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė.

Konkurso „Judriausiu darželiu“ nugalėtoju pripažintas ir šiaurietiško ėjimo lazdomis apdovanotas Klaipėdos lopšelis – darželis „Puriena“. Antroji vieta atiteko Klaipėdos lopšeliui – darželiui „Pumpurėlis“, trečioji – Klaipėdos lopšeliui – darželiui „Volungėlė, jie apdovanoti prevencinėmis sveikatinimo priemonėmis. Klaipėdos miesto vicemerės padėkos įteiktos ir lopšeliams-darželiams „Alksniukas“, „Berželis“, „Bitutė“, „Dobiliukas“, „Du gaideliai“, „Kregždutė“ ,„Liepaitė“, „Linelis“, „Pagrandukas“, „Puriena“, „Pumpurėlis“, „Radastėlė“, „Rūta“, „Vėrinėlis“, „Versmės“, „Vyturėlis“, „Volungėlė“, „Žiburėlis“, „Žuvėdra“.

Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras planuoja, kad daug dėmesio sulaukęs konkursas „Judriausias darželis“ bus organizuojamas ir ateityje.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..