Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

APDOVANOTI INICIATYVIAUSI SAVIVALDYBIŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURŲ ASOCIACIJOS METŲ SPECIALISTAI

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau antrus metus iš eilės organizavo metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiemet iškilmingiems apdovanojimams pasirinktas uostamiestis. Po apdovanojimų sekė seminaras „Šiuolaikiniai iššūkiai visuomenės sveikatai“, skirtas atkreipti dėmesį į pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti visuomenės sveikatos specialistams, ir inspiruoti diskusiją, kuri suteikė naudingų įžvalgų, planuojant tolimesnius visuomenės sveikatos stiprinimo darbus.

Kaip teigia, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė, tokio tipo renginiai, yra labai svarbūs, nes tai yra ne tik galimybė padėkoti specialistams už jų pastangas bei iniciatyvas darbe, bet ir puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį į visuomenės sveikatos specialisto darbą, kuris, be jokios abejonės, yra labai reikalingas ir svarbus.

Apdovanojimus gavę specialistai neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie renginiai svarbūs ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą. Apdovanojimų metu įteiktos 38 nominacijos.

Džiaugiamės ir dar kartą sveikiname Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2017 metų iniciatyviausią visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę RŪTĄ SYMENAITĘ už naujų idėjų generavimą visuomenės sveikatos stiprinimo srityje, naujų veiklų kūrimą, drąsą eksperimentuojant, rūpinimąsi ne tik bendruomenės sveikata, bet ir dėmesio skyrimą kolektyvui, inovatyvų požiūrį į visuomenės sveikatą.

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..