Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Artėjančių švenčių proga – pilnas maišas nemokamų sveikatinimo veiklų!

Nemokamų veiklų kalendoriaus „Ir kūnui, ir sielai“ sudarytojai pasirūpino, kad švenčių laukimas neprailgtų ir vėl kviečia visus – mažus ir didelius, išbandyti įvairias sveikatinimo veiklas. Kokias? Pasižvalgykime, kas maiše.

Veiklų paketas uostamiesčio senjorams! Mankštos su treniruočių volais, elastinėmis juostomis, kamuoliukais - atliekant pratimus su šiomis priemonėmis stiprinami kūno raumenys, gerinamas sąnarių paslankumas bei viso kūno lankstumas. Naujiena! Mankšta su terapiniais kamuoliais. Reguliariai atliekant tokio tipo mankštą stiprinami apatiniai ir viršutiniai nugaros raumenys, gerinama laikysena, lavinama pusiausvyra, judesių koordinacija, kas ypač svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, siekiantiems išvengti kritimų. Tokios mankštos metu taip pat dailinamos visos kūno linijos, nes itin aktyviai dirba gilieji kūno raumenys. Be to, tai puiki atsipalaidavimo praktika! Senjorai, mėgstantys judresnius užsiėmimus, kviečiami artėjančias šventes pasitikti šokio ritmu. Šokiai senjorams vyks gruodžio 5, 7, 12, 14, 19, 21, 28 ir 29 d. 10.00 val. Bendruomenės namuose.

Veiklų paketas darbingo amžiaus žmonėms! Išbandykite zumbą, kalanetiką, stuburo stabilizavimo pratimus. Gruodžio mėn. naujiena – vakariniai zumbos užsiėmimai, kurie vyks šio mėnesio 4, 11 ir 18 d. 19.00 val. Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijos sporto salėje. Belieka pasirinkti tinkamą laiką ir atvykti.

Veiklų paketas žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis bei cukriniu diabetu! Šios tikslinės grupės nariams siūloma išbandyti mankštas su elastinėmis juostomis, treniruočių volais, kamuoliukais ir terapiniais kamuoliais. Taip pat gruodžio mėn. vyks ir šiaurietiškojo ėjimo mokymai po atviru dangumi, skirti minėtosios tikslinės grupės nariams ir visiems norintiems.

Užsiėmimai šeimoms – dar viena nuo sveikatinimo pasiūlymų neatsiejama veikla! Šio mėnesio dovanų maiše – įvairios paskaitos būsimiems ir esamiems tėveliams, kurių gausa ir įvairovė suteiks galimybę sužinoti daug naudingų dalykų ir atsakyti į rūpimus klausimus. Taip pat siūloma išbandyti ir nuotaikingas mankštas nėščiosioms bei mankštas su kūdikiais (nuo 3 iki 9 mėn.).

Maloniai kviečiame šventiškiausią žiemos mėnesį pasitikti ir praleisti aktyviai! Gal būt tai puiki galimybė pradėti pildyti Naujųjų metų pažadus anksčiau?

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais..

SVARBU! Registracija į gruodžio mėn. veiklas prasideda nuo gruodžio 1 d. (penktadienio).

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..