Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Gegužę – sveikai, aktyviai ir su vėjeliu!

Paskutinis pavasario mėnuo pažėrė šūsnį naujų veiklų – pamažu didžioji dalis užsiėmimų persikelia į pajūrį, miškus ir parkus! Kviečiame išnaudoti puikią galimybę padėkoti savo kūnui sveika fizinio aktyvumo doze ir pozityviomis emocijomis, kurių, esame įsitikinę, netrūks!

UŽSIĖMIMAI SENJORAMS. Mankštos su treniruočių volais, elastinėmis juostomis, kamuoliukais ir terapiniais kamuoliais – įvairovė, nauda ir profesionalios konsultacijos atliekant kiekvieną judesį! Senjorų vaikščiojimo grupių užsiėmimai po atviru dangumi – geroji patirtis, perimta iš užsienio partnerių ir sėkmingai taikoma uostamiestyje jau ne pirmus metus. Tai ne tik puiki galimybė pasimankštinti gryname ore, bet ir susirasti bendraminčių, įsitraukti į aktyviu gyvenimo būdu besidominčių žmonių ratą.

UŽSIĖMIMAI DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Sveikatinanti mankša pajūryje – ar gali būti kas nors geriau? Kai kuriems tai egzotika, o mums, klaipėdiečiams, tai pasiekiama ranka. Atvykite į I Melnragės paplūdimyje vyksiančias mankštas ir patys įsitikinkite kaip smagu sportuoti po atviru dangumi, ošiant jūrai ir klykiant žuvėdroms. Taip pat maloniai kviečiame į Klaipėdos miesto VSB vyksiančią funkcinę treniruotę ratu, kurios metu bus atliekami pratimai visam kūnui bei įvairioms raumenų grupėms.

UŽSIĖMIMAI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPĖS ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS DALYVIAMS. Sveikatinanti mankšta, naudojant iPulsus sistemą ir funkciniai pratimai – tai puiki galimybė pamilti fizinį aktyvumą ir integruoti jį į savo kasdienį gyvenimą.

UŽSIĖMIMAI ŠEIMOMS kvies būsimus ir esamus tėvus dalyvauti įvairiose paskaitose, kurios atsakys į rūpimus klausimus, suteiks naudingų žinių, išsklaidys visus neaiškumus ir padės pasiruošti sutikti naują gyvybę ramiai ir be jokių baimių.

UŽSIĖMIMAI BENDRUOMENEI. Norisi ko nors aktyviau? Maloniai kviečiame į šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus, o gegužės 19 d. ir į vyksiantį Pasaulinei šiaurietiškojo ėjimo dienai paminėti skirtą žygį, kurio metu bus galima pasirinkti skirtingas trasas pagal savo pajėgumą. Aikido ir speciali mankšta, turintiems viršsvorį – dar kelios išskirtinės galimybės išbandyti tai, kas, net neabejojame, įneš į jūsų kadienybę naujų potyrių ir padės siekti seniai užsibrėžtų tikslų. Vis tik didesnę trauką jaučiate ramesniems užsiėmimams? Išbandykite jogą arba atvykite į lietaus lašų (Raindrop) masažo demonstraciją ar net kelis vakarus organizuojmus aroma susitikimus – atgaiva ir kūnui ir sielai garantuota!

UŽSIĖMIMAI VAIKAMS IR JAUNIMUI. Itin didelio populiarumo susilaukusi sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programa kviečia jaunimą nuo 14-29 m. registruotis į programą ir pasisemti naudingų žinių nemokamose paskaitose ir individualiose konsultacijose su savo srities profesionalais apie tinkamą mitybą, fizinį aktyvumą, kūno įvaizdį, susidorojimo su stresu galimybes. Šio mėnesio naujiena specialiai jaunimui – funkcinė treniruotė ratu, kurios metu vis kitoje „stotelėje“ susipažinsite su pratimų gausa ir neišmatuojama jų nauda kūnui. Vaikai gegužės mėnesį laukiami aikido užsiėmimuose. Šie, iš Rytų kilę kovos menai, turi teigiamą poveikį ne tik fizinei būklei, bet ir paruošia asmenį psichologiškai bei morališkai – moko pagarbos sau ir aplinkiniams, lavina protą, padeda vystyti geriausias charakterio savybes.

RENGINIAI SKIRTI „KLAIPĖDA- EUROPOS SPORTO MIESTAS“ MINĖJIMUI.  Dviračių ekskursijos po Klaipėdos miestą, žygiai dviračiais pajūrio miškais, varžytuvės dėl daugiausiai numintų kilometrų, mankštos nėščiosioms ir mankštos su kūdikiais – štai toks margas ir sportiškas gegužės mėnuo laukia visų, norinčių pasitikti vasarą aktyviai ir su gera nuotaika!

SOCIALINIO KULTŪRINIO KLASTERIO „VILTIES MIESTAS“ SPORTO RENGINIŲ gausa stebins net patį įnoringiausią. Vilties tenisas, gimnastika, aerobika, treniruočių diena, šokis, bėgimas, plaukimas baidarėmis – visa tai ir dar daugiau laukia jūsų, nusprendusių rinktis viltį!


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Bendradarbiaujame:                   plačiau..