Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko seminaras "Savižudybių ir savižalos neigiamo poveikio sveikatai mažinimo algoritmo diegimas Klaipėdos miesto savivaldybėje"

Lapkričio 26 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure vyko seminaras "Savižudybių ir savižalos neigiamo poveikio sveikatai mažinimo algoritmo diegimas Klaipėdos miesto savivaldybėje". Seminaro metu pranešimus skaitė svečiai - Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyr. gydytojas A. Slatvickis ("Savižudybių ir savižalos sprendimų paieška"), Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovė vaikų psichiatrijos paslaugų plėtrai bei vaikų ir paauglių psichiatrė T.Ramanauskienė ("Vaikų ir jaunimo psichinės sveikatos problemos ir jų prevencija"), Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro psichologė S. Anuškevičienė ("Savižudybių ir savižalos neigiamas poveikis jaunuoliui ir jo artimiesiems"), Dvasinės pagalbos jaunimui centro vadovė D. Misiukonienė ("Dvasinės pagalbos jaunimui centro prevencinis darbas su vaikais ir jaunimu"), Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centro direktorė A. R. Michaelsson ("Savižudybių prevencija. Situacijos apžvalga. Švedijos atvejo analizė") bei Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos socialinė pedagogė S. Petrovskaja ("Elektroninės patyčios jaunimo tarpe, aktualijos ir prevencijos būdai"). Svečių pranešimus papildė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė M. Prunskaitė, pristačiusi išsamų pranešimą "Jaunuolio psichinės sveikatos svarba". Paskutinis seminaro pranešimas buvo skirtas pristatyti ir detaliai apžvelgti adaptuotą Klaipėdos miestui algoritmą "Savižudybių ir savižalos neigiamo poveikio sveikatai mažinimo algoritmo diegimas Klaipėdos miesto savivaldybėje" (Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų projektas), po kurio vyko diskusija, skirta aptarti iššūkius ir galimybes, taikant šį algoritmą praktiškai.

SVARBU!!! Seminaro metu skaitytus pranešimus bei kitą papildomą informaciją rasite paspaudę ant nuorodų:

Savižudybių ir savižalos neigiamas poveikis jaunuoliui ir jo artimiesiems

Savižudybių prevncija. Situacijos analizė

Psichinės sveikatos svarba sveikam jaunuolio vystymuisi

Elektroninės patyčios jaunimo tarpe. Aktualijos ir prevencijos būdai

Vaikų ir jaunimo psichinės sveikatos problemos ir jų prevencija

Savižudybių ir savižalos neigiamo poveikio sveikatai mažinimo algoritmas (JPSPP projekto pristatymas)

Adaptuoto Klaipėdos miestui algoritmo "Savižudybių ir savižalos neigiamo poveikio sveikatai mažinimo algoritmas" metodika

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..