Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko „Žaidimų paradigma“ projekto partnerių susitikimas

Šių metų gegužės 24-25 dienomis Udinėje (Italija) įvyko programos URBACT III „Žaidimų paradigma“ (angl. „The Playful Paradigm“) antrojo etapo antrasis projekto partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro atstovė Laura Kubiliutė ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos atstovė Jolita Baltrimienė.

Projekto tikslas – perimti Udinės miesto (Italija) gerąją patirtį ir tarptautiniu lygiu įgytas žinias pritaikyti projekto partnerių miestuose. Udinės mieste buvo įgyvendintos įvairios sveiką senėjimą skatinančios ir socialinę atskirtį mažinančios iniciatyvos, įrengta žaisloteka ir žaidimų autobusas.

Tarptautinio susitikimo metu buvo parodyti terapiniai žaidimai ir lėlės, skirtos demencija sergantiems asmenims. Susitikimo dalyviai turėjo galimybę dalyvauti Udinės savivaldybės organizuotame renginyje „Pasaulinė žaidimų diena“, kuri vyko įvairiose miesto erdvėse ir įtraukė ne vien šeimas su vaikais, bet ir vyresnio amžiaus asmenis bei jaunimą. 

                 

                

                

                 

                

Bendradarbiaujame:                   plačiau..