Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko „Žaidimų paradigma“ projekto partnerių susitikimas

Sausio 28-29 dienomis Viana do Kastele (Portugalija) įvyko programos URBACT III „Žaidimų paradigma“ (angl. „The Playful Paradigm“) ketvirtasis projekto partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro atstovės Jūratė Grubliauskienė ir Laura Kubiliutė.

Susitikimo dalyviai pristatė įgyvendinamas ir būsimas žaidybines veiklas bei renginius savo miestuose. Darbo grupėse diskutuota apie vietinių organizacijų įtraukimą, siekiant perimti ir pritaikyti gerąją Udinės miesto patirtį, aptarta, kaip aktyviau įtraukti bendruomenę į projekto veiklas.

URBACT projekto ekspertas Wessel Badenhorst skaitė pranešimą apie vietokūrą (angl. placemaking) kaip priemonę, skirtą įtraukti vietos bendruomenę į tvarios urbanistinės aplinkos kūrimą. Projekto partneriai diskutavo apie tai, kaip padaryti viešąsias erdves patrauklias bendruomenėms, įtraukiant ir pažeidžiamas visuomenės grupes.

Susitikimo dalyviai susipažino su Vianos do Kastelo kultūros ir neformalaus švietimo centru (ACEP), kuriame lankosi ikimokyklinio amžiaus vaikai ir mokiniai, yra įrengta žaisloteka, biblioteka, kūrybinės, informatikos, audiovizualinės erdvės, vyksta sveikatos edukacinės programos mokiniams.

Klaipėdoje įgyvendinant šį projektą siekiama didinti kartų tarpusavio supratimą, skatinti jaunimo ir senjorų bendravimą, stiprinti psichinę sveikatą, vystyti žaidžiančio miesto koncepciją.

 

Projektas finansuojamas iš URBACT III Europos teritorinio bendradarbiavimo programos (2014–2020) bendromis Europos Sąjungos lėšomis.

   

                      

                      

                      

                      

Bendradarbiaujame:                   plačiau..