Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdiečiai vis didesnį dėmesį skiria savo sveikatai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi, kad vis didesnė dalis klaipėdiečių prioritetu laiko savo sveikatą, to puikus pavyzdys – didėjančios žmonių gretos sveikatos stiprinimo programos „Širdies ritmu“ įvadinėje paskaitoje. Ši programa vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. rugsėjo 22 d. įsakymu Nr. V-979 „Dėl Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (2016 m. gegužės 13 d. įsakymo Nr. V-615 redakcija).

Kas antras žmogus Lietuvoje miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų, tačiau tiek užsienio, tiek mūsų šalies patirtis rodo, kad šių ligų galima išvengti arba jas atitolinti taip pailginant vidutinę gyvenimo trukmę. Todėl labai svarbu žinoti šių ligų vystymąsi skatinančius rizikos veiksnius ir atkakliai su jais kovoti. Labai smagu, kad vis didesnė klaipėdiečių dalis ryžtasi keisti savo gyvenseną.

Jeigu ir Jūs norite pokyčių savo gyvenime, drąsiai siūlome kreiptis į mus. Kiekvieną mėnesį organizuojame įvadinę paskaitą, skirtą naujiems programos dalyviams. Taigi, iki pasimatymo!

 

Daugiau informacijos galite sužinoti:

• Tel. (846) 311012

• Mob. 86 1516155

• El.p. vitalija@sveikatosbiuras.lt

 

Keletas akimirkų iš vasario mėn. vykusios paskaitos:

      

Bendradarbiaujame:                   plačiau..