Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdos ,,Smeltės" progimnazija - aktyviausia 2019 - 2020 m. m. mokyklinio ugdymo įstaiga "Sveikatiados" projekte

,,Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Per visus mokslo metus yra organizuojami įvairūs įdomūs ir patrauklūs renginiai-iššūkiai, kurių metu moksleiviai plečia žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityje. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai bei tėvai.

Birželio 29 d. Kauno rajone, vyko jubiliejinis 10-asis ,,Sveikatiados“ baigiamasis ambasadorių suvažiavimas. Šiame suvažiavime dalyvavo visos Lietuvos mokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos, kurios yra įsitraukusios į šį projektą. Visus mokslo metus buvo organizuojami įvairūs iššūkiai, tokie kaip fizinio aktyvumo iššūkis, vandens iššūkis, užkandžių iššūkis ir kt. Tradiciškai visus mokslo metus (nuo rugsėjo iki birželio pradžios) vyko „Sveikatiados“ aktyviausių projekto dalyvių (mokyklų, darželių ir ambasadorių) reitingavimas. Po ypatingos pusdienio trukmės šventės su informatyviais pranešimais, paskaitomis bei edukacine veikla, šventę vainikavo aktyviausių ugdymo įstaigų apdovanojimai. Šių metų rezultatai atskleidė, kad Klaipėdos ,,Smeltės“  progimnazija tapo aktyviausia 2019-2020 m.m. mokyklinio ugdymo įstaiga Lietuvoje.

Klaipėdos ,,Smeltės” progimnazijoje ,,Sveikatiados” projekto koordinatorė - šioje ugdymo įstaigoje dirbanti  visuomenės sveikatos specialistė  Dovilė Stasiškienė, kuri organizavo visas siūlytas projekto veiklas kartu su technologijų vyr. mokytoja Evalda Enzinaite. Progimnazijos bendruomenė aktyviai priėmė visus skelbtus ,,Sveikatiados” iššūkius ir džiaugiasi gautais rezultatais.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..