Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

KONKURSAS „SVEIKATOS KULTŪROS ŽINOVAI“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“, kuriame dalyvavo šešių uostamiesčio mokyklų 5 klasių komandos.

 Šio konkurso tikslas - formuoti teisingą  mokinių požiūrį į savo sveikatą, ugdyti sveikos gyvensenos kultūros įgūdžius ir didinti sveikatos raštingumą.

Dalyviai varžėsi intelektualiame ir linksmame komandiniame žaidime – protmušyje apie sveikatą. Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie sveikatą – pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis.

Didžiausia balų bagažą susikrovė Vydūno gimnazijos 5 d klasės komanda. Sveikinimai nugalėtojams. Taip pat dėkojame ir kitoms šaunioms komandoms t.y., Gedminų progimnazijos 5 d klasės komandai, Vitės progimnazijos 5 b klasės komandai, Sendvario progimnazijos 5 c klasės komandai, „Smeltės“ progimnazijos 5 b klasės komandai, Hermano Zudermano gimnazijos 5a klasės komandai. Džiaugiamės linksmai praleistu laiku.

 

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..