Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Kviečiame į „Sveikos šeimos akademiją“

Atėjus taip lauktai vasarai, visas šeimas, gyvenančias kūdikio laukimu, jo sutikimu ir rūpesčiu, kviečiame į „Sveikos šeimos akademiją“. Užsiėmimų metu jau tradiciškai bus aptariami svarbiausi momentai, kai nauja gyvybė ateina į šį pasaulį.

Birželio paskaitos prasidės itin vertingomis žiniomis apie tai, kaip sukurti saugią aplinką mažyliams, supažindins su tėvystės užduotimis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais ir kaip susidoroti su visais iškylančiais sunkumais. Įsibėgėjus paskaitų ciklui, birželio 12 d., specialistai pasidalins žiniomis apie dantų priežiūrą, sužinos apie burnos higieną, jos įtaką tiek mamos, tiek vaiko kokybiškam gyvenimui.

Nebus pamiršta ir gimdymo tema, kurios metu moterys galės tinkamai pasiruošti ir nusiteikti laukiančiam išbandymui, nusiraminti ir žinoti, kas vyksta jo metu, kas sukelia skausmą, kiek vidutiniškai trunka gimdymas ir kaip sumažinti jaučiamą skausmą. Netrukus po to aiškumo apie tai, kaip kūdikis pakeičia šeimos vertybes, su kokiomis psichologinėmis problemomis susiduria mama ir kaip išvengti pogimdyvinės depresijos, daugiau suteiks gegužės 21 d. vyksianti paskaita.

Nemokamų ir itin vertingų paskaitų ciklas prasidės birželio 1 d. ir tęsis iki birželio 7 d. Susitikimai organizuojami vakarais nuo 17.15 val. Užsiėmimuose kviečiami apsilankyti visi: norintys pagilinti jau turimas žinias ar jas atnaujinti ir tie, kuriems visa tai yra nauja ir nepažinta. „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimai vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, 3 aukštas). Būtina iš anksto užsiregistruoti tel. (8 46) 31 15 51, mob. 8 640 93 340 arba el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt.

Paskaitų temos:

  1.  „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (š. m. birželio 1 d. 17:15 val.).
  2. „Saugi namų aplinka“ (š. m. birželio 5 d. 17:15 val.).
  3.  „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“ I dalis (š. m. birželio 6 d. 17:15 val.).
  4.  „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. II dalis (š. m. birželio 7 d. 17:15 val.).

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..