Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės iniciatyvos minėjimo „Diena be lifto"!

Tarptautinė iniciatyva „Diena be lifto“– tai dalis „NowWeMOVE“ kampanijos, kurią inicijavo Tarptautinė sporto ir kultūros asociacija (ISCA).

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – skatinti žmonių fizinį aktyvumą ir didinti supratimą apie fizinio aktyvumo naudą, akcentuojant, kad būti aktyviam yra lengva, nepaisant užimtumo kasdieniniame gyvenime.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras taip pat jungiasi prie šios iniciatyvos minėjimo ir kviečia visus uostamiesčio gyventojus ir svečius bei įvairias įmones ir organizacijas paskutinį balandžio trečiadienį (balandžio 25 d.) iškeisti liftą ar eskalatorių į laiptus.

Kodėl verta prisijungti prie šios iniciatyvos?

  • Pasirinkimas lipti laiptais, o ne kilti liftu/ eskalatoriumi gali būti pirmasis svarbus žingsnis Jūsų gyvenime, siekiant tapti aktyvesniu įvairiausiais darbais užimtoje kasdienybėje.
  • Jūs kursite sveikesnius įpročius savo bendruomenėje ir įkvėpsite aplinkinius.
  • Šiais metais iniciatyva „Diena be lifto“ vyksta visame pasaulyje, taigi prisijungdami prie šios dienos minėjimo Jūs tapsite savotiški sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo ambasadoriai savo šalyje/ mieste ir kt.

Kaip dalyvauti?

  • Iš anksto nuspręskite, kad prisidėsite prie šios iniciatyvos ir numatytą dieną darbe, universitete, parduotuvėse ir t.t. nesinaudokite liftais bei eskalatoriais;
  • Pasiūlykite prisijungti prie šios iniciatyvos Jus supantiems žmonėms (šeimos nariams, kaimynams, kolegoms ir t.t.);
  • Nemokamai parsisiųskite ir naudokite specialiai šiai dienai sukurtą medžiagą (plakatus, skrajutes ir t.t.), klijuodami ją ant liftų (pasirūpinkite leidimu), dalindami aplinkiniams ir t.t.;
  • Dalinkitės su aplinkiniais akimirkomis iš dienos minėjimo socialiniuose tinkluose ir nepamirškite panaudoti grotažymių  #NoElevatorsDay ir #TakeTheStairs.
  • Sekite naujienas apie šią iniciatyvą: socialinių tinklų Facebook ir Twitter paskyrose.

Parsisiųsti plakatą lietuvių kalba.

Plakatai, skrajutės  ir kt. medžiaga anglų kalba.

MAŽI ŽINGSNELIAI KURIA DIDŽIULIUS POKYČIUS!

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..