Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Nemokama 5 dienų rūkymo metimo programa Klaipėdoje!

Balandžio 11-15 dienomis, 18 val. Klaipėdos miesto visuomenės Sveikatos biure vyks nemokama rūkymo metimo programa. Kartu su kvalifikuotu ir  didelę patirtį turinčiu ,,Pagalba metantiems rūkyti organizavimas bei teikimas“ mokymus baigusiu Gintaru Nekiu, įgausite  motyvacijos, praktinių patarimų  bei paramos padedant Jums žengti žingsnį cigaretės atsisakymo link. Markas Tvenas yra pasakęs, "Mesti rūkyti - tai lengva. Aš tai esu daręs daug kartų." Jeigu jūs bandėte mesti rūkyti, gerai žinote, kaip sunku būna nebepradėti vėl. Tai padaryti yra nelengva, nes žmogus tampa priklausomas nuo nikotino. Dažnai žmonėms prireikia 2 - 3, o kartais ir daugiau kartų, kol galiausiai pavyksta. Kiekvieną kartą kai jūs iš naujo bandote neberūkyti, jūs sužinote kas padeda, o kas trukdo. Norint neberūkyti reikia daugybės pastangų, bet tai yra įmanoma padaryti! Būtent todėl bendromis pastangomis įgausite didesnę motyvaciją bei pasiryžimą pagaliau mesti rūkyti visam laikui!

 Programos metu, atvykę į susitikimus galėsite pasidalinti savo patirtimi bei išgirsti panašią patirtį turinčių žmonių išgyvenimus bei patarimus kas padeda greičiau ir lengviau atisakyti šio žalingo įpročio. Kiekvieną dieną įgausite naujos informacijos bei praktinių patarimų kaip išsilaisvinti iš priklausomybės visam laikui.

Maloniai kviečiame apsilankyti ir sudalyvauti rūkymo metimo programoje. Išankstinė registracija būtina: tel.: 8 640 93348, arba el.p.: migle@sveikatosbiuras.lt

Bendradarbiaujame:                   plačiau..