Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Nepamirštamas susitikimas su "Radistais" uostamiesčio moksleivius įkvėpė siekti savo tikslų

Balandžio 21d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos moksleiviai sulaukė ypatingų svečių – garsiųjų „Radistų“, kurie susitikimo metu pasidalino savo sėkmės istorija, iškeldami motyvacijos, tikslų siekimo, mokymosi svarbos bei aktyvaus gyvenimo klausimus.

Tokio tipo renginį sumanyta organizuoti atsižvelgiant į tai, kad 2017 – ieji metai Klaipėdoje paskelbti kultūros metais, kurių metu ypatingai didelį dėmesį planuojama skirti įvairiems kultūros puoselėjimo renginiams, skatinti pažvelgti į kultūrą naujai.

Kaip žinia, kultūra – tai daugiasluoksnis darinys, kurį galima analizuoti įvairiais rakursais. Vienas jų – sveikatos kultūra. Klaipėdos miesto VSB, siekdamas prisidėti prie kultūros metų puoselėjimo, taip pat organizuoja įvairius renginius skirtingoms tikslinėms grupėms, šviečia visuomenę sveikatos kultūros klausimais, neaplenkiant jaunimo.

Siekiant identifikuoti jaunimo poreikius renginių klausimais, š. m. vasario mėnesį buvo organizuota moksleivių apklausa tam tikrose mokyklose, skirta išsiaiškinti su kokiu žinomu visuomenės veikėju moksleiviai norėtų susitikti ir pasikalbėti apie sveikatą. Po apklausos paaiškėjo įvairių nuomonių. Vienas iš pageidavimų – susitikimas su žinomais pramogų pasaulio atstovais – „Radistais“.

Organizatoriai džiaugiasi pavykusiu renginiu ir netolimoje ateityje planuoja toliau organizuoti panašaus pobūdžio renginius, stengiantis atsižvelgti į jaunuolių išsakytus pageidavimus.

Keletas akimirkų iš renginio:

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..