Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pasitinkant vasarą – dar daugiau sveikatinančių veiklų!

Vasara – puikus laikas pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Buvimas gamtoje, saugus mėgavimasis saule, šviežios daržovės ir vaisiai, energijos suteikiančios fizinio aktyvumo veiklos – tai tik keletas puikių vasaros pasirinkimų, už kuriuos Jūsų kūnas tikrai padėkos. Šūsnį sveikatinančių veiklų vasaros pradžiai paruošėme ir mes – siūlome išsirinkti ir dalyvauti!

VEIKLOS, SKIRTOS 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos). Meno terapijoje sužadinsite kūrybines idėjas, vaikščiojimo grupėse stiprinsite ne tik kūną, bet ir sielą bei socialinius ryšius su bendraminčiais – čia mezgasi draugystė! Kino filmuose atsipalaiduosite ir tiesiog gerai praleisite laiką, pirmosios pagalbos mokymuose įgysite naudingų žinių ir išmoksite teikti pirmąją pagalbą, sensoriniame kambaryje pasinersite į atpalaiduojančių pojūčių jūrą.

VEIKLOS, SKIRTOS 60+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Chrodis+“ veiklos). Jei Jums 60 m. ir daugiau, kviečiame dalyvauti unikalioje lėtinių neinfekcinių ligų prevencinėje programoje, įgyvendinamoje pagal projektą „Chrodis+“, paremtą projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami pokyčiui įvertinti skirti matavimai.

VEIKLOS PROGRAMOS „ŠIRDIES RITMU“ DALYVIAMS. Šio mėnesio naujiena – mankštos su kineziterapeutu bei vaizduotės valdoma relaksacija! Taip pat kviečiame dalyvauti ir šiaurietiškojo ėjimo žygyje Melnragėje. Lazdomis pasirūpinsime mes. Primename, kad programa „Širdies ritmu“ skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

VEIKLOS ŠEIMOMS. Sveikos šeimos akademijoje įgysite naudingų žinių aktualiomis temomis būsimiems tėvams ar jau auginantiems vaikus, nėščiųjų ir kūdikių mankštose aktyviai praleisite laiką, prižiūrint treneriui, sensoriniame kambaryje atsipalaiduosite kartu su savo vaiku, išbandysite įvairias vaizduotę, kūrybingumą lavinančias veiklas.

VEIKLOS DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Solo Latino šokių pamokose pramoksite kubietiškosios ča ča ča, Dominikos Respublikos bačatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo, romantiškosios rumbos, lėto tempo viso kūno treniruotėse ir kalanetikoje išmoksite naudingų mankštos pratimų ir sustiprėsite fiziškai.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. Šio mėnesio naujiena – interaktyvios veiklos pajūryje, įgyvendinamos bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities viešąja I. Simonaitytės biblioteka. Sveikatos biuro specialistai ves mankštas ir judrius žaidimus, šiaurietiškojo ėjimo pamokas bei demonstruos, kaip teikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam. Bendruomenių mankštose, vyksiančiose vakarais, pasikrausite energijos po dienos darbų, o motyvuojanti aplinka dar labiau įkvėps žengiant sveiko gyvenimo būdo keliu.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..