Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Paskutinis žiemos mėnuo – kupinas aktyvių ir sveikų pasirinkimų!

Kad laukti pavasario neprailgtų, paruošėme Jums šūsnį puikių veiklų, kurios įkvėps gyventi sveikiau ir praturtins kasdienę rutiną naujais potyriais. Kviečiame susipažinti!

VEIKLŲ VAIKAMS IR JAUNIMUI organizatoriai siūlo išbandyti daugelio pamėgtas Aikido treniruotes, kurių metu mokomasi atrasti balansą fizinėje ir psichinėje plotmėse – stiprinti kūną, pasitikėjimą savimi, kontroliuoti emocijas, atsipalaiduoti, susikaupti. Šiandien, kai dėmesį itin blaško įvairios naujosios technologijos (tiksliau, per intensyvus jų naudojimas), tokio tipo treniruotės gali tapti puikia išeitimi visapusiškai pailsėti ir susikurti harmoningą santykį su savimi ir kitais.

VEIKLOS ŠEIMOMS esamus ir būsimus tėvelius ir toliau kviečia prisijungti prie gausios Sveikos šeimos akademijos bendruomenės! Veiklų šeimoms organizatoriai siekia, kad kiekviena šeima, besilaukianti kūdikio ar jau besidžiaugianti naujagimiu, čia galėtų rasti kažką naudingo ir praktiškai pritaikomo, todėl, pažadame, kad užsiėmimų metu pagilinsite savo žinias pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias pristatys savo srities profesionalai.  Naujiena! Į nemokamų veiklų kalendorių šį mėnesį su savo organizuojamomis veiklomis įsitraukė ir sporto klubas „Startukas“, kuris kviečia į treniruotes tėvelius kartu su savo atžalomis nuo 2 iki 10 metų.

VEIKLŲ DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS organizatoriai šį mėnesį kviečia registruotis į didelio populiarumo sulaukusius savižudybių prevencijos mokymus „SafeTALK“, Solo Latino šokius, Aikido treniruotes. Taip pat tęsiasi ir projekto URABCT „Žaidimų paradigma veiklos“, raginsiančios pasitikrinti savo žinias protmūšyje „10 000 tūkst. žingsnių sveikatos link“, atsipalaiduoti, žaidžiant stalo žaidimus ar išbandant specialias atsipalaidavimo praktikas, smagiai praleisti laiką žodžių mūšyje, skirtame Lietuvių kalbos dienai paminėti. Projekto veiklos skirtos jaunimui iki 29 m. ir vyresniems nei 55 m. amžiaus asmenims. Tai bendros jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų žaidimų popietės, kuriomis siekiama didinti kartų tarpusavio supratimą, skatinti jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų bendravimą. Programos „Širdies ritmu“ dalyviai šį mėnesį kviečiami jungtis prie vis didesnį pagreitį įgaunančių savimasažo su volais grupių, dalyvauti įvadinėje programos paskaitoje bei pagilinti savo žinias paskaitose apie maisto priedus bei stresą. Programa „Širdies ritmu“ – tai širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa. Joje laukiami 40-65 m. asmenys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: antsvorį, padidėjusį AKS, pulsą, padidėjusią gliukozės ar cholesterolio koncentraciją kraujyje bei turinčius žalingų įpročių.

VEIKLŲ, SKIRTŲ 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos), organizatoriai vasarį kviečia dalyvauti puikių dalyvių atsiliepimų sulaukusioje programoje „Judu sveikai“ ir praktinėse griuvimų prevencijos pamokose. Ieškantiems atsipalaidavimo ramioje aplinkoje, siūlome apsilankyti Sveikatos biuro patalpose įsikūrusioje sensorinėje erdvėje, kurioje, veikiami raminančių garsų, kvapų ir spalvų, atgausite jėgas ir įkvėpsite naujų pozityviai nuteikiančių potyrių. Dar vienas puikus pasirinkimas – projektas „CHRODIS +“ ir iš jo kilusi lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa skirta 60+ amžiaus asmenims. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir matavimams, skirtiems įvertinti pasiektą pokytį.


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ: ČIA

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis kalendoriuje nurodytais kontaktais.
SVARBU! Registracija į sausio mėn. veiklas prasideda nuo vasario 3 d. 9.00 val. nurodytais kontaktais arba el. registracijos būdu.

Straipsnio nuotrauka: freepik.com

Bendradarbiaujame:                   plačiau..