Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pavasarinis nemokamų veiklų kalendorius jau čia! Kviečiame susipažinti!

Nors už lango dar tik kalendorinis pavasaris, tačiau širdyje jau kirba jauduliukas, vis primenantis, kad jau visai netrukus pūkinių paltų sezonas nugrims užmarštin ir kvies visus pasinerti į spalvų, lengvumo ir žaismingumo etapą. Na, o kad tikrojo pavasario laukti būtų lengviau, kviečiame susipažinti su kovo mėnesio nemokamų veiklų kalendoriumi ir išbandyti įvairias sveikatinančias veiklas. Tai gali tapti puikiu startu šiltąjį metų laiką pradėti aktyviai ir su šypsena!

Visą kovo mėnesį garbingo amžiaus žmones džiugins itin pamėgtos mankštos su treniruočių volais, elastinėmis juostomis, kamuoliukais ir terapiniais kamuoliais. Mankštų įvairovė, palaikanti ir motyvuojanti aplinka, profesionalios konsultacijos užsiėmimų metu – išbandyti būtina!

Darbingo amžiaus žmonės laukiami kalanetikos, zumbos ir stuburo stabilizavimo pratimų mankštoje. Naujiena! Mankšta su svareliais. Įprasta manyti, kad svareliai skirti tik rankoms stiprinti ir jų raumenims išryškinti, tačiau tam tikri su svarmenimis atliekami pratimai prisideda ne tik prie rankų, bet ir prie nugaros bei kojų pokyčių, padeda deginti kalorijas, stiprina kaulus, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.

Kovo mėnesį, kaip ir įprastai, mankštoje, naudojant iPulsus sistemą, kuri seka širdies darbą, ir funkcinėje treniruotėje ratu, kurios metu atliekami funkciniai jėgos pratimai, laukiami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto programos dalyviai.

Sveikos šeimos akademija kvies apsilankyti būsimus ir esamus tėvelius specializuotose paskaitose, kurių metu specialistai suteiks naudingų žinių ir atsakys į rūpimus klausimus.

Užsiėmimai bendruomenei pirmąjį pavasario mėnesį stebins naujienomis. Kovo 16 d. Klaipėdos miesto VSB vyks šiltas susitikimas su zen vienuoliu Bo Haeng Sunim. Kovo 23 d. Švyturio arenoje vyksiančioje parodoje „Sveikata 2018“ vyks kvalifikacijos kėlimo seminaras kūno kultūros mokytojams, kurio tema „Saugus ir efektyvus kūno kultūros specialisto darbas – sveikos jaunos kartos garantas! Ką privalo žinoti mokytojas ir treneris?“. Seminaro lektorė - Dr. Simona Pajaujienė, Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, Lietuvos sporto universiteto Treniravimo mokslų katedros sveikatingumo specializacijos koodinatorė ir dėstytoja, Europe Active (European Health and Fittness association) Profesionalų standartų komiteto narė, daugkartinė tarptautinių ir nacionalinių konferencijų/ seminarų pranešėja.

Užsiėmimai jaunimui, orientuoti į sveikos gyvensenos įgūdžius, kvies jaunuolius prisijungti prie sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programos. Programos dalyviai turės galimybę konsultuotis su specialistais ir dalyvauti įvairiose paskaitose, skirtose įgyti žinių apie tinkamą mitybą ir fizinį aktyvumą, emocinį valgymą, motyvaciją, stresą ir kt.

Kovo mėn. Klaipėdos miesto VSB, prisidėdamas prie „Klaipėda - Europos sporto miestas 2018“ minėjimo, uostamiesčio mamas kvies į nemokamos mankštas nėščiosioms ir mankštas su kūdikiais. Kartu su pavasariu į pajūrį grįžta ir šiaurietiškojo ėjimo mokymai, skirti „apšilimui“ prieš vėliau vyksiančius šiaurietiškojo ėjimo žygius. Pirmąjį pavasario mėnesį startuoja registracija į jau tradicija tapusį konkursą – varžytuves tarp įmonių „Judriausia įmonė 2018“. Šio konkurso tikslas - skatinti darbuotojus rūpintis savo sveikata, o įmonės vadovus prisidėti prie darbuotojų sveikatos palaikymo bei gerinimo, didžiausią dėmesį skiriant darbuotojų judėjimui. Belieka registruotis ir aktyviai dalyvauti!

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į kovo mėn. veiklas prasideda nuo kovo 1 d. (ketvirtadienio) 08.00 val.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Bendradarbiaujame:                   plačiau..