Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pirmąjį vasaros mėnesį pasitikime aktyviai!

Lietuviška patarlė sako: „Ruošk žiemai roges vasarą“, o visuomenės sveikatos specialistai pritaria ir ragina šią patarlę prisiminti, kai kalbame apie sveikatą. Vasara – puikus metas pradėti rūpintis savimi, jei to nedarėte iki šiol. Sveikatą stiprinančios veiklos ne tik suteiks geros nuotaikos ir energijos pliūpsnį, bet ir sustiprins imunitetą. Tad kviečiame išsirinkti patinkančias veiklas iš birželio mėnesio nemokamų veiklų kalendoriaus ir įsilieti į sveikai gyvenančių bendraminčių būrį, kuriems sveikata rūpi!

UŽSIĖMIMAI SENJORAMS kaip ir kiekvieną mėnesį džiugins nemokamų veiklų gausa ir įvairove. Smagi naujiena! Įprastos ir visų labai pamėgtos mankštos su elastinėmis juostomis ir svareliais keliasi į pajūrį! Dar vienas puikus pasiūlymas – sveikatinančios mankštos senjorams po atviru dangumi, organizuojamos sveikatingumo studijos „Ginsvė“. Senjorų vaikščiojimo grupių užsiėmimus vedantys specialistai kviečia visus garbaus amžiaus žmones prisijungti prie bendraminčių būrio ir sudalyvauti pasivaikščiojime pajūriu, kurio metu visų lauks mankšta ir paskaita apie saugų poilsį vasarą.

UŽSIĖMIMAI DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS šį mėnesį skirti pažinčiai su nauja fizinio aktyvumo forma - mankšta su slystančiais kilimėliais. Tokio tipo mankšta yra puiki priemonė sustiprinti viso kūno raumenyną. Jos metu dirbama su savo svoriu, kas leidžia pasiekti didesnę naudą sveikatai bei sumažinti tam tikrų traumų ar negalavimų riziką. Ateikite ir išbandykite!

UŽSIĖMIMAI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPĖS ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS DALYVIAMS. Organizuojamos sveikatinančios mankštos pajūryje ir Klaipėdos VSB salėje su įvairiomis priemonėmis (terapiniais kamuoliais, svareliais ir t.t.). Primename, kad ši programa skirta 50-65 m. amžiaus moterims ir 40-55 m. amžiaus vyrams, turintiems viršsvorio, padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, pulsą, cholesterolio ar/ir gliukozės koncentraciją kraujo serume. Asmenys norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos gali kreiptis – tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 86 1516155, el.p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

UŽSIĖMIMAI ŠEIMOMS birželio mėn. kvies į sveikos šeimos akademiją, kurios metu įvairių sričių specialistai paskaitų metu suteiks naudingų žinių apie tai, kas svarbu naujos gyvybės besilaukiančioms šeimoms ar jau esamiems tėveliams.

UŽSIĖMIMAI BENDRUOMENEI. Šio mėnesio naujiena – bendruomenių mankštos, vyksiančios Klaipėdos Sendvario progimazijos ir Baltijos gimnazijos stadionuose.  Kitos veiklos, kurios neabejotinai patiks fizinio aktyvumo mylėtojams – Aikido užsiėmimai suaugusiems ir ekskursijos dviračiais po Klaipėdos miestą, kurių metu sužinosite daug įdomių dalykų apie uostamiestį bei aktyviai praleisite laiką su profesionaliais gidais. Į nemokamų veiklų kalendorių grįžta rūkymo metimo programa „Kvėpuok laisvai“, kurios metu padedami specialistų ir bendraminčių palaikymo turėsite galimybę atsikratyti žalingo įpročio – rūkymo.

UŽSIĖMIMAI VAIKAMS IR JAUNIMUI kvies į Aikido užsiėmimus bei naujai renkamą sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programos grupę, kurios metu visuomenės sveikatos specialistai supažindins dalyvius su sveikos mitybos ir tinkamo fizinio aktyvumo pagrindais, emocinio valgymo subtilybėmis, motyvacijos ir kūno įvaizdžio tema, konsultuos individualiai ir grupėse.

RENGINIAI SKIRTI „KLAIPĖDA- EUROPOS SPORTO MIESTAS“ MINĖJIMUI.  Birželio mėn. organizuojamas šiaurietiškojo ėjimo žygis, mankštos su kūdikiais ir mankštos nėščiosioms bei šeimų fiesta, kurios programa suburs visus šeimos narius smagiai mankštai ir galimybei pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos specialistais rūpimais klausimais. Taip pat klaipėdiečių ir miesto svečių laukia tokie renginiai kaip dvikovinių sporto šakų, kovos menų ir sunkiosios atletikos festivalis, UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“/ Mokinių ir jaunimo spalvotas bėgimas bei mankštos „Sportuok – su Rasa Vilkiene prie Klaipėdos molo“.

SOCIALINIO KULTŪRINIO KLASTERIO „VILTIES MIESTAS“ SPORTO RENGINIAI pirmąjį vasaros mėnesį kvies į net du masinius renginius - „Vilties yriai“ bei „Vilties plaukimas“. Tarptautinės akademinio irklavimo varžybos / regata Danės upe Klaipėdos miesto centre „Vilties yriai“ metu bus varžomasi asmeninėse ir grupinėse rungtyse. Dalyviai: jaunimas, suaugusieji ir neįgalieji (judantys vežimėliuose). „Vilties plaukimas“ – tai draugiškos varžybos, kuriose dalyvaus ir varžysis sveikieji bei negalią turintys sportininkai vyrų, moterų, suaugusiųjų ir senjorų amžiaus kategorijose.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visus nemokamus užsiėmimus BŪTINA registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į birželio mėn. veiklas prasideda nuo birželio 1 d. (penktadienio) 08.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..