Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Rugpjūčio mėnesio nemokamų sveikatinimo veiklų kalendorius

VEIKLOS, SKIRTOS 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos). Šį kartą siūlome išbandyti dvi skirtingas veiklas - praktines griuvimų prevencijos pamokas ir vaikščiojimo grupes. Specializuotų mankštų, skirtų griuvimų prevencijai, metu išmoksite naudingų pratimų, kuriuos atliekant reguliariai sustiprinsite koordinaciją, o vaikščiojimo grupių metu ne tik sutiksite gausų būrį bendraminčių ir sveikos gyvensenos entuziastų, bet ir lydint specialistui pasivaikščiosite vaizdingais pajūrio takais ir atliksite atpalaiduojančią mankštą. Dar viena itin uostamiesčio gyventojų pamėgta veikla – atsipalaidavimas sensoriniame kambaryje, kuris yra įrengtas Sveikatos biuro patalpose. Jei dar nebandėte, būtinai apsilankykite ir patys įsitikinkite pojūčių jūros galia Jūsų savijautai. Visos minėtos veiklos skirtos 55 m. bei vyresniems asmenims.

VEIKLOS, SKIRTOS 60+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Chrodis+“ veiklos). Unikali lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, įgyvendinama pagal projektą „Chrodis+“, paremtą projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi, laukia prisijungiant naujų narių. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami pokyčiui įvertinti skirti matavimai.

VEIKLOS PROGRAMOS „ŠIRDIES RITMU“ DALYVIAMS. Kaip ir įprastai, programos dalyviams organizuojamos mankštos su kineziterapeutu ir šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai. Galite išbandyti vieną iš siūlomų veiklų, o jei norisi fizinio krūvio daugiau, mielai lauksime Jūsų abiejose veiklose. Mankštos vyks uždaroje grupinių mankštos pratimų salėje, prižiūrint specialistui, o šiaurietiškojo ėjimo pamokos – parke, šalia Vasaros estrados. Išmokę bazinių tokio tipo ėjimo principų, lengvai pritaikysite įgytas žinias praktikoje, kuri įgalins sėkmingai vaikščioti savarankiškai. Primename, kad programa „Širdies ritmu“ skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

VEIKLOS ŠEIMOMS. Sveikos šeimos akademijoje įgysite naudingų žinių aktualiomis temomis būsimiems tėvams ar jau auginantiems vaikus, nėščiųjų ir kūdikių mankštose aktyviai praleisite laiką, prižiūrint treneriui, sensoriniame kambaryje atsipalaiduosite kartu su savo vaiku, išbandysite įvairias vaizduotęir kūrybingumą lavinančias veiklas.

VEIKLOS DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Šį mėnesį ir vėl kviečiame išbandyti solo Latino šokių pamokas, kuriose pramoksite kubietiškosios ča ča ča, Dominikos Respublikos bačatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo, romantiškosios rumbos. Taip pat, kaip ir įprastai, esate mielai laukiami kalanetikos ir lėto tempo viso kūno treniruotėse. Siekiant sudaryti sąlygas veiklas lankyti skirtingo užimtumo žmonėms, paminėtos veiklos vyks skirtingu laiku – tiek dienos metu, tiek vakarais. Šio mėnesio naujiena – pokyčių savaitė darbingo amžiaus žmonėms. Turite svorio problemų? Mažai judate? Patiriate stresą? Norite subalansuoti savo gyvensenos įpročius? Jeigu bent  į vieną klausimą atsakėte ,,taip“, kviečiame dalyvauti šioje pozityvių pokyčių suteiksiančioje programoje, kurioje savo žiniomis dalinsis dietistas, psichologas ir fizinio aktyvumo specialistas.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. Akcija „Saugus poilsis pajūryje“, kaip ir įprastai, kvies poilsiaujančius paplūdimyje susitikti su sveikatos specialistais, pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, pasikonsultuoti rūpimais sveikatos klausimais. Taip pat kviečiame išbandyti bendruomenių mankštas po atviru dangumi (esant blogoms oro sąlygoms, mankštos vyks mokyklų viduje). Dar viena šio mėnesio naujiena - pokyčių savaitė cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. Cukrinis diabetas - ne liga, tai - gyvenimo būdas! Jei susiduriate su paminėtu gyvenimo būdu ir šalia to nepakankamai judate, patiriate stresą ir  norite subalansuoti savo gyvensenos įpročius, lauksime Jūsų!

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į rugpjūčio mėn. veiklas prasideda nuo rugpjūčio 1 d. (ketvirtadienio) 8.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..