Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Rūpinimasis savo sveikata – geriausia investicija. Investuokite apgalvotai!

Kartą Sokratas yra pasakęs, kad sveikata dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas. Geniali mintis! Juk sveikata iš tiesų yra visa ko pagrindas, kuris suteikia tvirtumo jausmą ir galimybę siekti savo tikslų, nuspalvinančių ne tik mūsų pačių, bet ir kitų gyvenimą pačiomis gražiausiomis spalvomis! Sveikatos biuro specialistai kviečia rūpintis savo sveikata ir čia pat pateikia gausybę pasiūlymų, kurie nieko nekainuoja, tik truputį laiko!

VEIKLOS, SKIRTOS 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos). Po trumpos pertraukos startuoja nauja programos „Judu sveikai“ grupė ir kviečia projekto amžių atitinkančius asmenis nepraleisti puikios galimybės sudalyvauti 8 susitikimų programoje, kurioje lauks mankštos su įvairiu sportiniu inventoriumi, matavimai prieš pradedant programą ir, siekiant įvertinti pasiektą pokytį, jai pasibaigus. Šį mėnesį taip pat tęsiasi ir teorinių bei praktinių mokymų programa griuvimų prevencijos tema „Pusiausvyros lavinimas ir stiprinimas vyresniame amžiuje“, kurios metu specialistai dalinsis naudingomis žiniomis, padėsiančiomis sumažinti griuvimų tikimybę, pagerinti pusiausvyrą ir jaustis sveikiau. Meno terapija ir kino filmai – dar keletas sveikatai itin palankių veiklų, kurios Jūsų kasdienybei suteiks daugiau spalvų, pagerins nuotaiką, sužadins kūrybines idėjas. Kaipgi be vaikščiojimo grupių! Organizatoriai džiaugiasi sparčiai besiplečiančiu dalyvių skaičiumi grupėse ir kviečia prisijungti naujokus. Veiklų nauda visokeriopa – judesys, smagūs pokalbiai, naudingos žinios ir tyras miško oras – energijos užtaisas ilgam!

VEIKLOS, SKIRTOS 60+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Chrodis+“ veiklos), kaip ir įprastai, kviečia 60 m. ir vyresnius asmenis į unikalią lėtinių neinfekcinių ligų prevencinę programą, įgyvendinamą pagal projektą „Chrodis+“, paremtą projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami matavimai, pasitelkiant įvairius prietaisus: dinamometrus, prietaisus, stebinčius širdies darbą fizinio krūvio metu, ir kt.

VEIKLOS PROGRAMOS „ŠIRDIES RITMU“ DALYVIAMS šį mėnesį orientuotos į šiaurietiškojo ėjimo praktiką. Tai puiki galimybė daugiau laiko praleisti gamtoje ir išmokti bazinių šiaurietiškojo ėjimo taisyklių, kurias bus galima pritaikyti mokymus vainikuosiančiame žygyje pajūriu. Primename, kad programa „Širdies ritmu“ skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

SVEIKOS ŠEIMOS AKADEMIJA laukia atvykstant būsimų ir esamų tėvelių. Paskaitos šiai tikslinei grupei aktualiomis temomis, nėščiųjų ir kūdikių mankštos suteiks naudingų žinių ir leis jaustis užtikrintiems bei ramiems laukiant stebuklo.

VEIKLOS DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS taip pat džiugins pasirinkimų gausa. Solo Latino šokių pamokose pramoksite daugybę šokių: kubietiškoji ča ča ča, Dominikos Respublikos bačata, taip pat salsa, braziliškoji samba, džaivas, romantiškoji rumba ir daugiau. Praktikuodami lėto tempo viso kūno treniruotes paskirstysite gaunamą krūvį proporcingai visam kūnui, sumažinsite psichologinę įtampą ir pasikrausite energijos. Prisijungę prie kalanetikos grupės veiksmingai treniruosite giliuosius raumenis.

VEIKLOS BENDRUOMENEI gegužę startuos kartu su jau tradicija tapusiomis varžytuvėmis „Minam už sveiką Klaipėdą“, kurių metu visi Klaipėdos miesto ir apylinkių gyventojai bus kviečiami prisijungti prie Endomondo programėlėje sukurto iššūkio ir draugiškai varžytis tarpusavyje, siekiant numinti daugiausiai kilometrų per numatytą laikotarpį. Daugiau informacijos apie varžytuves, kaip prisijungti ir dalyvauti, rasite čia. Taip pat paskutinį mėnesio sekmadienį visi riedančių transporto priemonių – dviračių, paspirtukų, riedučių, riedlenčių ir t. t. – entuziastai, bus laukiami festivalyje „Riedam į vasarą“, kuriame netrūks spalvų ir geros nuotaikos. Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia. Dar keletas naujienų – bendruomenių mankštos po atviru dangumi kaip ir kasmet burs mases žmonių vieningai fizinei iškrovai, o kūno kompozicijos matavimai bei paskaita „Kas slepiasi maisto produktų etiketėse?“ suteiks įdomių ir naudingų žinių apie savo kūną ir maisto produktų sudėtį. Aikido treniruotės suaugusiems ir paaugliams nuo 16 m. – tai dar vienas klaipėdiečių itin pamėgtas sportas, kurio metu susipažinsite su unikaliu Rytų kovos menu bei įgausite psichologinį atsparumą stresui, pagerinsite fizinę būklę, išmoksite, kaip fiziškai ir psichologiškai apsaugoti save ekstremalioje situacijoje, įgysite pasitikėjimo savo jėgomis.

Susitiksime veiklose!

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į gegužės mėn. veiklas prasideda nuo gegužės 2 d. (ketvirtadienio) 8.00 val.

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..