Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Seminaro “Diabetas ir psichologiniai jo aspektai. Su liga susijusio streso įveikos metodai sergančiajam ir jo artimiesiems” akimirkos

   Žinia apie ligą „sudrebina žemę po kojomis“ ir negrįžtamai pakeičia sergančio diabetu žmogaus, bei jo artimųjų kasdienybę. Kaip neužstrigti dvasiniame kentėjime? Kaip padėti sergančiam artimajam prisitaikyti prie ligos? Kaip pasitelkiant psichologines priemones geriau kontroliuoti ligą ir  gyventi kokybišką gyvenimą su diabetu? Į šiuos ir į daugybe kitų klausimų atsakė psichologė– psichoterapeutė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė ir mokslininkė Alicja Juškienė, 2017 m. lapkričio 24 d. paskaitos, skirtos diabeto dienai paminėti, metu. Paskaitos metu dalyviai sužinojo, kaip stresas veikia cukrinio diabeto eigą ir būklę, išgirdo naudingų patarimų, kaip priimti stresą, dabartį tokią kokia ji yra, kaip „susidraugauti“ su liga ir gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą.

   Paskaitos metu naudingos ir įdomios informacijos pateikė Uosto poliklinikos diabetologė Jelena Pajeva. Dalyviai sužinojo kaip tinkamai prižiūrėti diabetinę pėdą sau ir artimajam. Diabetologės pranešimas buvo labai naudingas, nes dalyviai išgirdo atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..