Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo mankštos naudojant iPulsus sistemą

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai, širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo mankštose naudoja iPulsus sistemą.

 Širdies darbą ir krūvį stebinti sistema veikia tokiu principu: sportuojantys žmonės susijuosia specialiu dirželiu su širdies darbą fiksuojančiais davikliais, o treniruotę vedantis specialistas planšetėje stebi jų širdies darbo rodiklius ir nurodo, kam reikia didinti krūvį, o kam – mažinti. Tai puiki priemonė, parodanti fizinio krūvio valdymo galimybes. Žmonėms turintiems antsvorio ar aukštesnį kraujospūdį, patariama rinktis šiaurietiškąjį ėjimą, važiavimą dviračiu, plaukimą bei pratimus su savo kūno svoriu, palaipsniui didinant treniruočių intensyvumo ir sudėtingumo lygį.

Sveikatos specialistų tikslas yra stebėti, kad sportuojantis žmogus nealintų sveikatos. Sistema gali praversti žmonėms, turintiems įvairių negalavimų ir negalintiems smarkiai apkrauti širdies, taip pat ji naudinga vaikams, senjorams – jų krūvį būtina stebėti ir valdyti jo intensyvumą. Su šia įranga dalyviai ne tik matys momentinę pulso reikšmę treniruotės metu, bet ir galės užduoti treniruotės pulso zonas, matys, kiek laiko išbuvo konkrečioje pulso zonoje, kiek kilokalorijų sudegino. Po treniruotės iPulsus programa gali persiųsti ataskaitą tiek specialistui, tiek dalyviams jų nurodytais pašto adresais. Reguliariai stebėdami savo širdį, išmoksime pažinti signalus, kurie leis identifikuoti problemas joms dar neįsibėgėjus. Žinojimas leidžia priimti teisingus sprendimus. Širdies ritmo kontrolė fizinio aktyvumo metu padės pasirinkti optimalų tempą ir sureguliuoti krūvį. O tai pirma ir geriausia prevencinė priemonė prieš ligas!

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..