Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Spalio mėnesį – net trys pokyčių savaitės

Jau antrus metus iš eilės Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja pokyčių savaites įvairaus amžiaus žmonėms. Spalio mėnesį jų įvyko net trys – pokyčių savaitė jaunimui, darbingo amžiaus žmonėms bei sergantiems cukriniu diabetu. Programose dalyvauja žmonės, besirūpinantys savo sveikata, vieni turintys svorio problemų ar per mažai fiziškai judantys, kiti patiriantys ilgalaikį stresą ar stokojantys motyvacijos siekti išsikeltų tikslų sveikesnio gyvenimo link.  

Pokyčių savaičių metu žmonės sėmėsi žinių iš įvairių sričių sveikatos specialistų – dietisto, psichologo, visuomenės sveikatos ir fizinio aktyvumo specialistų. Teorinę programos dalį papildė ir praktinės veiklos – dalyviai galėjo atlikti kūno kompozicijos analizę prieš ir po pokyčių savaitės, dalyvauti mankštose ir gauti daug naudingų praktinių patarimų, kaip taisyklingai atlikti įvairius mankštos pratimus. Per jaunimo pokyčių savaitę vyko paskaitos apie mitybą, fizinio aktyvumo treniruotės bei buvo kalbama apie savęs realizavimą, pvz., Lietuvos šaulių sąjungoje ar Lietuvos kariuomenės gretose. Taip pat jaunimas galėjo pasimokyti Solo Latino šokių žingsnelių. Jaunuoliams buvo suteikta galimybė susidaryti individualius mitybos bei sporto planus.

Sveikatos specialistų teigimu, savaitės trukmės programa yra per trumpa pasiekti išsikeltų tikslų, tačiau tai pakankamas laikas tiems tikslams aiškiai susiformuluoti, tiksliam siekimo planui susidaryti bei bazinėms ir mokslu grįstoms žinioms įgyti, kurios būtinos pradedant žengti sveiko gyvenimo būdo keliu, nekenkiant savo sveikatai.

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..