Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Spalio mėnesio sveikatinimo veiklų kalendorius

Vis drąsesnius žingsnius gatvėmis, miškais ir pievomis žengiant rudeniui, mes taip pat palaikome tempą ir siūlome pasinerti į spalvingą sveikatinimo veiklų sūkurį, kurių šį mėnesį numatyta itin daug ir įvairių – norinčius gyventi aktyviau išjudins mankštos, ieškančius žinių apie sveikatą kvies paskaitos, energijos suteiksiančios programos, siekiančius atsipalaiduoti džiugins žaidimai ir protmūšiai.

VEIKLOS ŠEIMOMS. Sveikos šeimos akademijoje, kaip ir įprastai, Jūsų lauks lektoriai, kurie suteiks naudingų žinių būsimiems tėveliams ar jau auginantiems vaikus: gimdymas – kaip jam ruoštis? naujagimio ir kūdikio priežiūra – ką svarbu žinoti? susitikimas su dula – gimdymo planas, lūkesčiai ir realybė. Šiomis ir kitomis temomis papildysite savo žinių bagažą ir daug ramiau lauksite susitikimo su mažyliu dienos. Be viso to, besilaukiančios mamos ir mamos su kūdikiais taip pat kviečiamos išbandyti ir specialias mankštas, kurių metu ne tik išmoksite taisyklingos mankštos pratimų atlikimo technikos, bet ir atsipalaiduosite bei pasikrausite pozityvios energijos. Norintys atsipalaiduoti su savo mažaisiais laukiami ir sensoriniame kambaryje, kuriame per įvairius pojūčius nuraminsite mintis ir pajusite buvimo čia ir dabar džiaugsmą.

VEIKLOS DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Po neilgos pertraukos į Sveikatos biuro veiklų kalendorių grįžta nemokama rūkymo metimo grupė „Kvėpuok laisvai“. Jeigu jau seniai svajojate apie pilnus plaučius gryno oro ir nepriklausomybę nuo tabako, ši grupė kaip tik Jums. Palaikymas ir naudinga informacija – garantuota. Naujiena! Spalio mėn. organizuojama pokyčių savaitė cukriniu diabetu sergantiems žmonėms, kurios metu turėsite puikią galimybę išgirsti naudingos informacijos sveikatai palankios mitybos bei streso valdymo temomis, padedami specialistų išsikelti tikslus, atlikti išsamią kūno kompozicijos analizę, esant poreikiui, susidaryti individualų mitybos planą, lankytis įvairiose mankštose ir taip sustiprinti savo kūną. Kitos šio mėnesio veiklos – Solo Latino šokių pamokos, kuriose pramoksite kubietiškos ča ča ča, Dominikos Respublikos bačatos, salsos, braziliškos sambos, džaivo, romantiškosios rumbos; kalanetika bei lėto tempo viso kūno treniruotės, kuriose išmoksite naudingų mankštos pratimų ir sustiprėsite fiziškai.

VEIKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI. Aikido treniruotės vaikams ir paaugliams – dar viena puiki veikla, padėsianti sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, atsikratyti antsvorio, išmokti apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, mažinti stresą, gerinti sveikatą ir bendrą savijautą.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. Šio mėnesio veiklų įvairovė bendruomenei kaip niekada didelė – Urbact projekto „Žaidimų paradigma“ susitikimai – literatūrinis žaidimas „Knygosūkis“, protmūšis apie mitybą bei sveiką gyvenseną. Programos „Širdies ritmu“ pasiūlymai – nuo paskaitų iki šiaurietiškojo ėjimo mokymų bei vaizduotės valdomos relaksacijos, kuri sužadins pačius giliausius pojūčius, atpalaiduos ir įkvėps energijos. Aikido treniruotės suaugusiems ir paaugliams, kvalifikacijos tobulinimo seminaras kūno kultūros mokytojams ,,Pamoka panaudojant savo kūno pasipriešinimą korekcijai ir integralumui“, nuotaikingas susitikimas su sveikos gyvensenos propaguotoja Joana Bartaškiene ir VšĮ „Auksinė Ginsvė“ organizuojamos veiklos – paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą bei sveiką senėjimą. Veiklų tiek, kad net sunku išsirinkti!

VEIKLOS, SKIRTOS 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos). Ir toliau tęsiasi klaipėdiečių itin pamėgtos veiklos – praktiniai griuvimų prevencijos mokymai, kuriuose itin laukiami vyresnio amžiaus žmonės, kadangi būtent vyresniame amžiuje griuvimai tampa gana aktualia problema. Kitos tęsiamos veiklos – vaikščiojimo grupės po atviru dangumi, veiklos sensoriniame kambaryje, programa „Judu sveikai“, kurios metu dalyviai ne tik mankštinasi, bet ir turi galimybę stebėti pasiektą pokytį, lygindami matavimų rezultatus.

VEIKLOS, SKIRTOS 60+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Chrodis+“ veiklos). Unikali lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, įgyvendinama pagal projektą „Chrodis+“, paremtą projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi, laukia prisijungiant naujų narių. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami pokyčiui įvertinti skirti matavimai.


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ: ČIA

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis kalendoriuje nurodytais kontaktais.


SVARBU! 

Registracija į spalio mėn. veiklas prasideda nuo spalio 1 d. 9.00 val.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..