Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Startuoja ,,Judriausios įmonės“ konkursas 2017

Startuoja ,,Judriausios įmonės“ konkursas 2017

 

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras vėl kviečia uostamiesčio įmones dalyvauti konkurse „Judriausia įmonė“ 2017. Šiuo konkursu siekiama  skatinti darbuotojus rūpintis savo sveikata, o įmonės vadovus prisidėti prie darbuotojų sveikatos palaikymo bei gerinimo, didžiausią dėmesį skiriant darbuotojų judėjimui.

Šio konkurso metu įmonės turės stengtis:

  • kas mėnesį kuo aktyviau dalyvauti skirtingose nemokamose sveikatinimo veiklose, kurių sąrašą gaus iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro;
  • paruošti savo įmonei arba Klaipėdos bendruomenei skirtus sveikatinimo renginius;
  • fiksuoti savo įveiktus kilometrus, kuriuos įveiks einant/bėgant/važiuojant dviračiu ar kitomis priemonėmis (išskyrus motorine transporto priemone).

 

Konkurso pradžia gegužės 8 d. ir tęsis iki pat metų galo, t.y. 2017 gruodžio 31 d., tačiau nespėjusius užsiregistruoti, norime informuoti, kad pradėti dalyvauti galite bet kuriuo metu.

Puiki galimybė startuoti „Judriausia įmonė“ 2017 konkurse ir rinkti dviračiu numintus kilometrus prisijungiant prie jau vykstančio Europos dviračių iššūkio.

Daugiau informacijos apie iššūkį rasite čia: http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/projektai/europos-dviraciu-issukis-2017/

Primename, kad ,,Judriausios įmonės“ konkurse gali dalyvauti visos įmonės, organizacijos, bendrovės, padaliniai, skyriai ir kt. Apsisprendus dalyvauti, prašome, užpildyti paraišką, kurios formą rasite konkurso nuostatuose arba http://new.sveikatosbiuras.lt/lt/bendruomenes-sveikatos-stiprinimas/konkursai/ .

Bendradarbiaujame:                   plačiau..