Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

„Sveikos mokyklos“ titulas atiteko Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklai

Gegužės 13 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje įvyko konkurso „Sveika mokykla“ finalinis renginys. Jo metu Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklai įteiktas „Sveikos mokyklos“ apdovanojimas. Šią miesto savivaldybės iniciatyvą organizavęs Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi tokiu mokyklų susidomėjimu ir noru dalyvauti.

Šiemet pirmą kartą organizuotame konkurse „Sveika mokykla“ dalyvavo penkiolika uostamiesčio mokyklų, kurių atstovai sugužėjo į ilgai lauktą finalinį renginį, kurio nesugadino net ir stiprus pavasario lietus. Sveikuoliškai nusiteikę ir su gera nuotaika visi pasinėrė į smagų estafečių maratoną, dalyviai taip pat galėjo pasimokyti breiko paslapčių ir nuotaikingos zumbos judesių. Renginyje netrūko geros nuotaikos, vaikų šypsenų ir mažų staigmenų dalyviams.

Mokyklos bendruomenė, pretenduojanti į „Sveikos mokyklos“ vardą, nuo spalio iki gegužės mėnesio, aktyviai dalyvavo įvairiuose renginiuose bei veiklose sveiko gyvenimo būdo temomis. Komisijos atstovai visą konkurso laikotarpį stebėjo mokyklų veiklą, o gegužės pradžioje susumavo mokyklų pateiktas veiklų ataskaitas, kuriose atsispindėjo mokinių lankomi būreliai, sveikatinimo ir fizinio aktyvumo renginiai, mokinių bei mokytojų sveikatos pasitikrinimo rodikliai ir kita papildoma veikla.

Renginio vinimi tapo konkurso dalyvių apdovanojimai, kuriuos įteikė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Audra Daujotienė kartu su Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktore Jūrate Grubliauskiene. Visos mokyklos, dalyvavusios konkurse, gavo Mero pasirašytas padėkas bei simbolines dovanas. Prizinių vietų laimėtojų laukė diplomai bei kuponai sportiniam inventoriui įsigyti, o pirmos vietos laimėtojų dar ir specialus stiklo dirbinys, suteikiantis „Sveikos mokyklos“ titulą.

Ilgai laukta akimirka suteikė džiaugsmo ir atsiimti trečios vietos prizo pakvietė Klaipėdos „Verdenės“ progimnaziją, kurios mokiniai yra fiziškai aktyvūs ir įrodė, kad laisvalaikio veltui neleidžia, o lanko sporto būrelius. Antros vietos laimėjimas atiteko Klaipėdos Simono Dacho progimnazijai, kuri šiais metais puikiai įsiliejo į Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo projektą ir paskatino mokinius dalyvauti sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programoje. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorei paskelbus 2015-2016 m. „Sveikos mokyklos“ apdovanojimo laimėtojus - Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklą, jos atstovai su dideliu džiaugsmu ir nuostaba žengė atsiimti prizo. Šis apdovanojimas atiteko už nuoseklų mokyklos bendruomenės  skatinimą rūpintis savo sveikata, palankaus psichologinio mikroklimato kūrimą, organizuojamus renginius, konferencijas ne tik miesto, bet ir tarptautiniu mastu.

Šiuo konkursu buvo siekiama sukurti fiziškai ir emociškai sveikai gyvenančią mokyklos bendruomenę. Pasibaigus konkurso apdovanojimų renginiui visi su puikia nuotaika ir dovanomis, pasivaišinę sveikuoliškomis vaišėmis iškeliavo toliau tęsti sveikuoliškos veiklos.

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..